Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnátok azért egy kapcsolat...

Maradnátok azért egy kapcsolatban, mert féltek, hogy a barátotok valami hülyeséget csinál, amiért depressziós?

Figyelt kérdés
Régen nem volt ennyire ilyen, bár mindig pesszimista volt, most már viszont elviselhetetlen. Nem tanult tovább, de nem is dolgozik, semmi célja nincs az életben, egész nap otthon ül és netezik. Velem bunkó és közömbös, neki minden mindegy, de ahol tud, ott belém köt és nekiáll veszekedni. Nem lehet vele értelmesen megbeszélni semmit, mert veszekszik, engem okol mindenért, szerinte neki van mindig igaza. Már nem tudom szeretni, taszít a stílusa, nekem nincs szükségem arra, hogy a saját hülyesége miatt engem is teljesen tönkretegyen. Nem adhatok neki tanácsot, mert akkor beleszólok a dolgaiba, de ha nem szólok bele, akkor meg azzal jön, hogy csak magammal foglalkozom. Belefáradtam, könnyebb lenne nélküle. Azt mondja, ha elhagyom, akkor mégjobban ilyne lesz, semmi értelme az életének. Mondhatni lelkileg zsarol. Ti mit tennétek a helyemben? Menekülnék, de nem tudok, nem akarom, hogy hülyeséget csináljon.
2011. dec. 3. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

voltam hasonlóan,csak exem durvábban volt.


Meguntam,nem éreztem úgy hogy 20 évesen igy kellene lennie,nem áldozom fel magam miatta.


Leültem a szüleivel,elmondtam mi van,ő gyerekük,én innentől leléptem,vigyél pszihológushoz,ne hagyják egyedül,mert...


Őt azóta is kezelik,szüleit tönkretszi.

Én viszont boldog vagyok azóta,örülök hogy nem hagytam magam tönkretenni.


Tehát hagyd ott h ezt akarod,csak beszélj pl a szüleivel,legyen aki figyel rá

2011. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fog hülyeséget csinàlni ahhoz ö túl önzö.

Ha valaki ilyennel zsarol, akkor annak nem mindegy minden. Csak sajnàltatni akarja magàt.

Hagyd el és ne higgy neki

2011. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, amíg nem késő.

Szedd össze a holmidat és lépj le, ne adj esélyt arra, hogy tovább zsaroljon érzelmileg.

Ne mondd meg neki előre, ha nem akarod, hogy előtted vágja fel az ereit, ha tényleg annyira őrült.

2011. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem maradok csak azért valakivel, mert lelkileg zsarol. Undorító dolognak tartom. Felnőtt ember, viselkedjen is úgy vagy csináljon amit akar, de ne kenje rám.
2011. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most, én először is lekevernék neki két olyan pofont, hogy a fal adja a másikat, másodszor elküldeném a jó büdös francba azzal, hogy jöjjön vissza, ha majd észhez tért.

Kevésbé radikális módszer: legközelebb visszavághatnál neki olyasmivel, hogyha kedvesebb lenne veled, és nem állandóan a hülyeségeivel b@szogatna, akkor nem merülne fel benned, hogy elhagyd. Érteds meg vele, hogy vagy megváltozik, vagy elmész.

2011. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig is ezt csinálta, már 2,5 éve, ő porig alázhat, míg nekem ápolnom kell a lelkét. Nem tehetek arról, hogy nem jön neki össze semmi, csak is az ő hibája, amiért ennyire lusta. Tanulni nincs kedve, szerinte az hülyeség, munkalehetősége meg lenne, de azt mondja, ő nem végez fizikai munkát. Eddig a szerelem elvakított, toleráns voltam vele, de már rányomja bélyegét a viselkedése a kapcsolatunkra. Nekünk nincs semmi közös célunk, ez már világos, míg én tanulok és dolgozom is, hogy legyenek lehetőségeim az életben, addig ő csak otthon ül és vár. Sajnálom, hogy ez lesz, de én úgy érzem, megtettem minden tőlem telhetőt, olyan ember, akit senki nem tud megérteni, de szerintem ő se magát. Nem tudom, mi lesz így vele, de ha így folytatja, 30 évesen is ugyanitt fog tartani.
2011. dec. 3. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
dehogy maradnék
2011. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meggyógyította a jelenléted? Nem. Hálás, hogy mellette állsz? Nem. Támad? Igen. Terhedre van? Igen. Téged is lehúzhat magához? Hát, úgy tűnik. Tehát én nem maradnék.
2011. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ezzel a dologgal orvosnál? Beszéltél erről vele?
2011. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!