Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az jó, hogy nekem Mihael...

Amanda Jackson kérdése:

Az jó, hogy nekem Mihael Jackson a példaképem?

Figyelt kérdés
Azért Michael Jackson a példaképem,mert egy nagyon jó ember volt, akitől a világ sok jót tanult. Michael Jackson meg akarta változtatni a világot! Heal The World ! We are The world ! Nekem egész életemben Michael Jackson lesz a példaképem ! Michael Jackson The King Of Pop !! Michael a legjobb forever !!Smile

2012. febr. 16. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ja


én is bírom

2012. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Imádom Michaelt !! :D
2012. febr. 16. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked jó, akkor jó, engem nem érdekel.

Amúgy rengeteg sokkal jobb ember élt a világon, de te tudod.

2012. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit csinált, abban ő volt a legjobb. Szerintem megfelelő példakép.
2012. febr. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Jackson egy menedzserek által kreált bábu volt . Amit ,tudunk róla magánéletéről , nem hiszem , hogy jó példát mutatna bárkinek is. (pedofília, mániák , gyógyszerfüggőség ,stb.)
2012. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve, hogy "kreált bábu volt", lehet jó példakép. Vegyünk csak fikcionális karaktereket, akik teljes mértékben "kreáltak": Goku, Sherlock Holmes, Jézus. Csak néhány név, ami elsőre eszembe jutott, de mind kiváló példakép. Persze nem tudhatom minden kétséget kizáróan - ahogyan te se -, hogy pedofil volt-e. Szerintem nem. Szerintem csak az volt a "baja", hogy kimaradt a gyermekkor az életéből, és szerette a gyerekeket. Ennél többet nem is kell belelátni a dologba. Tegyük fel mégis, hogy az volt. Ettől még lehet jó példakép, mivel egy példakép csak egy "példa", ahogy a szóban is szerepel. Nyilván nem a klónja akar lenni a kedves kérdező. Én még azt se feltételezném a kérdezőről, hogy amint megfelelő mennyiségű olyan válasz érkezik, ami azt támasztja alá, hogy a kérdésre válaszolók legnagyobb részhalmaza szerint Michal Jackson alkalmas példaképnek, akkor a kérdező azonnali módon indokolatlanul elfojthatatlan vágyat kezdene érezni, hogy nemileg éretlen gyermekekkel létesítsen szexuális kapcsolatot.

Ha nekem pl. Stephen Hawking professzor lenne a példaképem, valószínűleg nem az lenne az első dolgom, hogy beszereznék egy kerekes széket.


Bár az előző válaszoló hozzászólására reagáltam, a gondolataim mégis a kérdező döntését hivatottak segíteni.

2012. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze , egy példaképnek nem kell minden tulajdonságát átvenni , elég csak a jót . Azt elismerem , hogy Jackson is elérte a kitűzött céljait.

Az csak szubjektív véleményem , hogy nem példaképnek való. Még az is nagy kérdés , hogy kell-e egy embernek egyáltalán példakép? Inkább maradjon önmaga , mint másokat másoljon.

Az , hogy mennyire szereti a zenéjét (, mint a kérdezőnél itt a lényeg) teljesen más téma.

2012. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
1000 %, hogy nem volt pedofil. Azt csak 1 látszatbarátja találta ki, mert jól megakarta fejni pénzzel. A bulvárlapok meg jól felfújták, mert azoknak is rengeteg pénz volt ebben a témában. Gáz, hogy van aki ezt még elhiszi.
2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért , ezt én így konkrétan nem jelenteném ki...

Miért ne lehetett volna ? Bárki lehet az...

2012. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sztyila, ennyi erővel rólad is állíthatnánk ezt. Ugye te is látod, hogy ez a "bárki lehet az" nem túl logikus "érv"?


Üdv.: 3/k és 5/k

2012. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!