Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az jó, hogy nekem Mihael...

Amanda Jackson kérdése:

Az jó, hogy nekem Mihael Jackson a példaképem?

Figyelt kérdés
Azért Michael Jackson a példaképem,mert egy nagyon jó ember volt, akitől a világ sok jót tanult. Michael Jackson meg akarta változtatni a világot! Heal The World ! We are The world ! Nekem egész életemben Michael Jackson lesz a példaképem ! Michael Jackson The King Of Pop !! Michael a legjobb forever !!Smile

2012. febr. 16. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Mivel , hogy nem ismersz , persze , hogy mondhatnád. Ugyanúgy Jacksont se ismerte egy rajongója se , csak amiket az újságok leírtak róla.

De , én még nem keveredtem gyanúba se , viszont ő igen . És nem tudhatjuk , hogy valóban hogyan szerette a gyerekeket.

2012. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha te olyan híres lennél, mint ő volt, akkor rólad is kitalálnának valamit. Mert hatalmas pénzt szakítanak az ilyen sztorikból
2012. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezt is aláírom !

Kár lenne ezen vitatkozni. Te nem hiszed el a sztorit , én simán kinézem belőle. A valóságot mi nem fogjuk megtudni.

2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mér nézed ki belőle? Olvass el róla egy könyvet, vagy nézz meg róla egy filmet. Utána biztos nem ezt fogod mondani. Jó ember volt. Nem szállt el úgy magától, mint a többi világsztár és másokon segített
2012. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj , de engem nem foglalkoztat annyira , hogy még olvasgassak utána is. Épp elég , amit a karrierje kezdetétől hallottam róla.

Eredetileg, az alapkérdésre volt a véleményem , hogy egyértelmű nem. Amint , megláttam a kérdező nevét rájöttem , hogy igazán nem is véleményt vár , hanem megerősítést. :D

2012. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
75%

Michael Jackson példaképként inkább egy énekes, táncos és/vagy előadó számára megfelelelő, mert ő ebben a szerepben alkotott nagyot és így ismeri az egész világ. Te viszont emberként tartod követésre méltónak, ami végülis lehetséges, bár nem ismered igazán.

Vannak nála jobb emberek is, ahogy egy előző hozzászóló írta, Jackson civil személyként sokat nem tett, de az figyelemre méltó, hogy adakozott, és nem ült a millióin.

Az, hogy pedofil: hazugság! Ajánlom mindenki figyelmébe: [link]

2012. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki jól tájékozott az tudja, hogy halála után az első gyerek aki megvádolta pedofíliával bevallotta, hogy nem volt igaz semmi, a szülei találták ki. A második pert pedig megnyerte. Az elsővel is így lett volna, ha nem állapodik meg velük peren kívül, amit el is fogadtak. Hozzá tenném egy tisztességes szülő, akinek "megrontják" a gyermekét, addig nem nyugszik, míg az elkövető börtönbe nem kerül. Erről ennyit!

Lehet a példaképed, a negatív dolgok ellenére is, persze ezeket nem kell átvenni, a sztárságnak van egy vele járó hátulütője, körbe kéne nézni. Irányított bábuk pedig a mostani énekesek, Michael Jackson pont nem volt az!

2012. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj , de engem nem foglalkoztat annyira , hogy még olvasgassak utána is"

Akkor Olyan dologhoz ne szólj hozzá, amiről nem tudsz semmit! Véleményt alkotni csak úgy lehet ha ismered a történetet, jól tájékozódott vagy és utána olvasol a dolgoknak.

2012. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jajj, annyira utálom, hogy elhunyt. És ahogy mondod, nagyon jó ember volt. És az, hogy kisgyerekeket molesztált, miden hülyeség. Miért tett volna ilyet? Nagyon tehetséges volt. És persze, hogy jó, hogy Ő a példaképed. Nála jobb nem is lehetne.
2012. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!