Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zsidók, szabadkőművesek,...

Zsidók, szabadkőművesek, sátánisták, nácik. Kik ők valójában? És miért veszik egy kalap alá őket?

Figyelt kérdés

Igen, utánaolvastam az ehhez hasonló kérdéseknek, de nem túl sok használható választ kaptam.

Manapság rengeteg olyanról hallok, hogy a szabadkőművesek a zsidók elődei voltak. Meg, hogy a nácik valójában zsidók (???), és, hogy pl.: a metálvilla pedig a zsidók tisztelgése a Sátán előtt.

Olyan fergeteges baromságokat hordanak össze az emberek, hogy nem tudom már, hogy a fent említett "csoportok" milyenek.

Szóval: mi jellemző rájuk? Miért rosszak? Miért ártanak az embereknek?


2012. febr. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szabadkőművesek a zsidók elődei? EZ baromság, mert a szabadkőművesség az 1700-as évek óta létezik, a zsidók meg már az ókor óta jelen vannak, elég csak a Biblia ószövetségi részére gondolni.

A nácik okkult gyökerekkel rendelkeztek, magukat az atlantisziak leszármazottjainak tekintették. A szabadkőművességgel erős átfedésben lévő Illuminátusok alapító atyja Adam Weishaupt Münchenben tevékenykedett, ami azóta is az egyik szellemi központja az ilyen titkos társaságoknak. Nem nehéz rájönni arra, hogy a XX. század első felében a nácik ezekből a titkos szövetségekből nőttek ki, például az úgynevezett Thule társaságból. Ezek a dolgok mind dokumentálva vannak, van szakirodalom bőven, ha érdekel téged, utánajárhatsz a neten is. Az én ismereteim nagyon felületesek, ezért most abba is hagyom.

2012. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%

azért veszik őket egy kalap alá, mert ugyan az a céljuk: megszerezni az uralmat az egész világ irányítása felett!


a szabadkőművesek amúgy a templomos lovagok leszármazottjai és szten nagyon jó dokumentum filmek vannak még az interneten, videómegosztókon csak keress rá, h:

titkos társaságok, összeesküvések, szabadkőművesek, illuminátusok, sátánisa, stb...

2012. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy kalap alá venni őket felesleges,max tényleg a világuralom megszerzése miatt.

linkelek egykét segítséget!A sátánizmuson meglepődsz szerintem Te is.

A zsidók azok mindig is nagyravágyó pénzsóvár faj volt.A szabadkőművesek kb mint a zsidók csak titkos dolgokban voltak benne és jól forgatták a befektetéseket.A Nácik ,őket azért is nem szeretik amiért amit csináltak Hitler keze alatt és ők rájöttek a nagy zsidó elméletre . A sátánizmus az egy vallás,szerintem nincsen vele semmi baj ,mert tiszteli az életet, az állatot ,a természetet és legfőképp önmagukat,itt sokan tévesztik a sátánistákat az ördögimádókkal vagy más gonosz lelkű szektákkal.

[link]

[link]

[link]

[link]

Élvezetes olvasmányok,jó molyolást hozzá!

Üdv!

2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom én neonáci vagyok...

Hogy miért?

Mit válaszolsz ha hülye vagy? -Hát csak!

Na csak :D

2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az élvezetes olvasmányokat kiegészíteném:


[link]

[link]

2012. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg fasiszta vagyok mert magyar vagyok :)

És neonáciként rávágni azért mert csak az elég gyenge,azért valami okosságot odaírhattál volna...

2012. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem rosszak :D tessék pár link, művelődjetek xD


ahogy Kodály mester megaszondta - csak tiszta forrásból :P


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as, a zsidó az nem egy vallás? dehogynem :DD
2015. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!