Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem közelítenek az...

Miért nem közelítenek az emberek hozzám? Nem igazán barátkoznak a velem egykorúak csak kevesen Pedig szerintük jó arc vagyok és bírnak Ezt nem igazán értem vagy bennem lenne a hiba? Nem vagyok nagydumástipus nem vagyoktúl zárkózott sem

Figyelt kérdés

megköszönöm annak aki értelmes válaszokat/tanácsot adna

Min kellene változtatni magamban?


2012. febr. 21. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet kideríteni.
2012. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Milyen suliba jársz? Milyenek a barátaid? Mik a rossz tulajdonságaid? Ilen alap dolgokat írhatnál, ezek nélkül semmit sem tudunk segíteni.
2012. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazad van. 14 éves vagyok most 8 adikos. összesen 6 fiú barátom van 2 lány . egyikőnk sem a társaság közepe típus. ők akikkel jól megértjük egymást. de ha megismerek egy új embert nem lesz belőle olyan szoros bartáság.
2012. febr. 22. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
mindegyikőjük tök normális kinézetre és jellemre is.
2012. febr. 22. 20:17
 5/6 A kérdező kommentje:

kapkodós vagyok,néha elhamarkodott döntéseket hozok, kissé önbizalomhiányos,nemvagyok megelégedve a külsőmmel, csendes( lehet hogy ez is a baj)

jó tulajdonságaim: segítőkész,jó eszű,

2012. febr. 22. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben, szerintem semmi gond nincs, próbálj meg te barátkozni velük, akkor ők is akarnak majd. :D
2012. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!