Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem is kerdes, csak nyavalygas...

Nem is kerdes, csak nyavalygas azt hiszem. Csak felrobbanos, nemalvos, ideges csomor szemet eltulajdonitos "emberek". Tartalmazni kell kerdojelet?

Figyelt kérdés
3 hete apu strokot kapott, kulfoldon elek , jegyvasarlas, irany Mo., gyerekkel, mert ferjnek dolgozni kell. kicsit megnyugszik , neha fel is lelegzik, par napja beleesik 40 fokos lazgodor, maszik ki, gyerek is beleesik. ferj kozben jelzi, hogy, jahh, dolgoztam, kozben betortek, elektromos cuclik, "ertekes" es draga dolgok bye bye. Orujje. Nem alszom, nyavalygok, mert tele a bugyor, pedig eddig is kiderult mar, sok fer bele... nem tudom. tudom, az ido mindent meggyogyit, de az meg odebb van, csak muszaj kiirnom bahhhhh
2012. febr. 25. 05:58
 1/1 anonim válasza:
vezesd le valahogy a feszültséget az jót fog tenni, menj el futni vagy uszni, kikapcsolodni, aztán gondolkozhatsz tiszta fejjel a megoldáson. drukkolok hogy jobb legyen majd irj mi van
2012. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!