Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúkkal csak szexuális kapcsol...

Fiúkkal csak szexuális kapcsolatot tudok kialakítani, nem tudok szeretni szex nélkül és nem tudok csak úgy barátkozni. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Vagyis kevés fiú volt az életemben, tényleg nagyon kevés, de nagyon elcsesződött nálam valami... Ragaszkodom valakihez évekig, még ha csak egy hónapot is jártunk, utána jön valaki nagy nehezen, abba belezúgok, természetesen lefekszem vele... Nincs meg ez az ismerkedős fázis, nem tudok barátként tekinteni egy fiúra, ezért alig ismerek párat.

Nem vagyok r.banc vagy ilyesmi, nagyon kevés fiúval volt dolgom, de tényleg. Egyszerűen nem tudok szeretni valakit csak úgy...

Ez visszavezethető arra, hogy a szüleim 9 éves koromban elváltak és apum egy nagy marha, akivel több mint 3 hónapja egy szót sem váltottam?


2012. febr. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefekvés helyett ismerkedj. mi van ha ezt probálnád meg? És talán várd meg amig lesz valaki olyan akivel télleg együtt lennél és akit télleg szeretsz. szerintem szüleidhez nincs köze
2012. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
várok, és nem tudok ismerkedni, nem megy... egy fiúval sem beszélek, nincsenek fiú barátaim, bulikon sem jövök össze soha senkivel! eddigi valami nagy csoda folytán sikerült azt a kevéske barátomat megismerni, aki volt, de nagyon sok ideje nem randiztam, pl. 2O éves vagyok és őszintén szólva 2 igazi kapcsolatom volt, azon kívül 3 pár hónapig tartó. nem tudtam leírni igazán, hogy mi van velem, de beteges, az biztos..
2012. febr. 25. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön ágyba bújni valakivel. Szerintem ez egy megfelelési kényszer, és igen valóban a szüleid válása lehet az oka
2012. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én szüleim is el váltak mégse bujok ágyba mindenkivel ezt akkor mivel magyarázod? Szerintem csak görcsösen akar magának pasit.
2012. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem bújok ágyba mindenkivel, nem értitek? csak ha 2 évben egyszer megismerek végre egy fiút, azt csak pasinak tudom elképzelni, vagyis semmi barátság meg ilyesmi... olyan is volt, hogy fél évig nem csókolóztam, szóval nem, nem fekszem össze akárkivel!!!

nem tudom megfelelési kényszer-e...olyan rossz a kapcsolatom a fiúkkal, hogy hihetetlen...

nem bírok ismerkedni, randizni, bízni... sosem megyek el találkozóra egy ismeretlen fiúval sem és az a pár darab, akivel összejött, az is fura. gyenge vagyok és mégis távolságtartó.

2012. febr. 25. 21:50
 6/6 anonim válasza:
hülyén hangzik, amit írok, de szerintem az a problemád, hogy érettebb vagy másoknál, szükséged lenne egy igazi hosszú kapcsoltra, mert már készen állsz egy igazi szerelemre, akár önállóan élni vkivel, és ez a frusztráltság amiatt van, hogy már irtóra belefáradtál a "tökölésbe", hogy nem jön senki. Az meg, hogy csak a szex, valószínű, hogy egyik sem volt egy főnyeremény (nem ütötték meg a lécet nálad) , azért lett csak ennyi belőlük. Elég nagy ellentmondás a kérdésedben a "csak a szex" és a "ragaszkodom". Hogy a válásra hivatkozol, kb az egész generációnk ilyen :/(nekm 2 éves koromban váltak).Szerintem semmi gond veled, bár megértem biztos magányos lehetsz. f19
2012. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!