Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet rontani egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani egy kapcsolatot a korai szexel?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1 hónapja vannak eggyütt, és nem 15 éves tinikről van szó. El lehet rontani, vagy nem ezen múik?
2012. jan. 25. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem!


maximum hamarabb kiderül h milyenek vagytok az ágyban.

persze ha a csajnak az első és legfontosabb egy kapcsolatban h jó e a szex és ez neki nem jó akkor lehet h elutasít. De elsőre ritkán szokták..mert ugymond össze kell kicsit szokni...hogy kinek mi a legjobb....


nálam az átlag az 2-3 hét volt minden lánynál, onnantól h megismertük egymást.

2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. Valaki az első nap lefekszik a párjával... és még együtt vannak évekig.

Ha a partnernek nincs kifogása, akkor go!

22/L

http://www.youtube.com/watch?v=hPm4h8-zwFw

2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es vok.


ja igen és ugye sok nőnek nagyon is fontos, hogy jó legyen a szex a kapcsolatban, ami szerintem is igen is fontos dolog egy kapcsolatban, hogy a szex is jó legyen, ezért egyes nők ezt szeretik minél hamarabb megtudni hogy kb milyen a pasi teljesítménye és milyen vele.


de mondom azért a legtöbben adnak még 1 esélyt mert ugye minden lánnyal kicsit más és ami az előtte lévő lánynak nagyon jó volt az nem biztos h jó a következőnek is....

2012. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Csak attól félek, ha nem lesz olyan jó, kiábrándul.. :)
2012. jan. 25. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:

te vagy a nő?? :)

bocsi! :)


nem , nem fog kiábrándulni! ez a pasiknál másképp zajlik.

(1,3. voltam)


Nekem eddig 7 barátnőm volt azaz a 7-el. most vagyok együtt, és a maximum volt amit vártak az a 3 hét volt. És mindig ők kezdeményeztek, mármint elsőre. (volt amelyik azt mondta mint te h nem akarom h kiábrándulj...)


Hidd el nem lesz baj. 28/f

2012. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm, nem tudom egy férfinél ez hogy zajlik, de remélem igazad van. :)
2012. jan. 25. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:

igazam van! mindig igazam van! nyugi! ne idegeskedj ezen! :)


hány évesek vagytok amugy?

2012. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha felcsinálod akkor el ! Kerekedik a csaj hasa apja megtudja veszi a puskát és neked annyi XD szóval igen el ! De tényleg viccen kívül is el lehet rontani .
2012. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A túl gyors tempó az a nő ribancságára a túl lassú pedig az érdektelenségére utal. Egyik sem jó, én nem is akarnék kapcsolatot egy könnyű nővel, mert ki tudja hány f@sz ment már végig rajta.
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezzel a túl gyors tempóval nam értek egyet! miért lenne attól rib@nc??

azután lehet évekig együtt lesztek vagy ki tudja...

2012. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!