Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amire gondolsz / amiről...

Amire gondolsz / amiről álmodozol az megvalósul a Te esetedben?

Figyelt kérdés

vagyis ha sokat gondolsz valamire az megvalósul? itt ugye szóba jön a vonzás törvénye, de most nem pontosan erre gondolok.. ha pl. sokat gondolok egy jelenetre/élethelyzetre, pl. elmegyek a boltba, de útközben elesek (ez csak egy hülye példa), akkor az meg fog valósulni?

mert az én esetemben pl. valaki fel szokott hívni, akinek mindig örülök, és sokszor gondolok arra, hogy na ma délután fel fog hívni, de akkor soha!! mindig a legváratlanabb pillanatokban hív!! vagy ha elképzelek egy teljesen reális helyzetet az iskolában, vagyis simán megtörténhet, de mindig úgy gondolom, hogy úgyse fog, mert én gondoltam rá.. és mindig a legmeglepőbb dolgok történnek, amire nem is számítok..

a lényeg az, hogy ha valami reálisat, megvalósíthatót elképzelsz, az a te esetedben megvalósul?


2011. dec. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
szerinted attól hogy elképzeled, megvalósul?? én már egy csomószor elképzeltem hogy én vagyok a világ ura, szerinted én vagyok? de ha már itt tartunk, még a lottót sem nyertem meg, nem fogytam le, és sorolhatnám. ha ilyen egyszerű lenne..
2011. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem pontosan erre gondoltam.. írtam, hogy olyan, mint a vonzás törvénye, nemtudom, tudod-e miaz, mert ott dióhéjban erről van szó, hogy amire sokat gondolsz, beleéled magad stb., az egy idő múlva megvalósul.. (nézz utána) és többször is kiemeltem, hogy REÁLIS dolgok közül.. átlagos dolgok.. azért a világ ura, meg a lottó, kicsit sem olyan egyszerű..;) még várok válaszokat!!
2011. dec. 9. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek egyszer ez már bejött! :)

Ők ezt az univerzum törvényének mondják.Lehet hogy van benne valami,de a lényeg,ha valamit igazán elakarsz érni ahhoz soha sem elég csak várni hogy a sültgalamb a szádba repüljön,tudod tenned is kell érte!!!

2011. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem számtalanszor bejött.. nem tudom miért:) nagyo sokáig nővért akartam... meg nagy testvért..kiderült,h van egy féltestvérem és ráadásul ismertem is:D meg ilyesmik.. sétáltama tv felé még pár éve..akkor iylen kis antenna volt a tetején és arra gondoltam mi lenne,ha leesne erre durr..
2011. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó két választ, ilyeneket vártam..:) természetesen még jöhetnek..:)
2011. dec. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!