Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor ért már meg valaki?

Mikor ért már meg valaki?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jobban szeretek állatok társaságában lenni, mint emberekében. Nem vagyok antiszociális, családban élek, nagy a családunk, szeretek velük lenni,párom ismerőseivel is, szeretek mindenben részt venni, ott lenni, stb...

De mondok egy egyszerű példát: Ha kéne választani, hogy "bulizni" mennék, vagy inkább otthon az állatkáimmal lenni, hát gondolkodás nélkül az utóbbit választanám.

Van egy kutyám, egy cicám, 2 tengerimalacom, és 2 fehér egerem. Ha lehetne, minden időmet velük tölteném.

Miért van ez? Vélemények?

(csak normális válaszokat légyszi)


2012. febr. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az állatok sokszor sokkal normálisabbak, mint az emberek ;)

Meghallgatnak, nem beszélnek vissza, nem hazudoznak, nem nyúlják le a párodat stb.

Megnyugtató velük lenni és jó hobbi is.

Nincs azzal se semmi probléma, hogy te nem szeretsz bulizni. Biztos sokkal jobban szereted a csendes környezetet, vagy egyszerűen nem szeretsz kimozdulni. Ettől még nem vagy antiszociális, hiszen beszélgetsz más emberekkel.

Teljesen rendben van ez így :)

2012. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele,úgyhogy megértelek.A két macsekommal meg a kutyámmal játszok,ha van egy kis időm és ez "kapcsol ki" igazán,ez jelenti nekem a feltöltődést..
2012. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:-) Már meg is nyugodtam!
2012. febr. 27. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!