Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elkezdek gyakorolni bal...

Ha elkezdek gyakorolni bal kézzel írni, de jobb kezes vagyok abból származhat valamiféle problémám? Igazából hallottam erről rosszat is hogy vigyázzak mert káros, de jót is, mert fejlesztem a másik agyfélteket?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik de mégis kíváncsi vagyok?
2012. febr. 28. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. Semmiféle problémád nem származhat belőle.
2012. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert lesorvad az agyad és kifolyik a füleden. Még is milyen bajod lehetne belőle? Fejleszted vele a kezedet, meg az agyadat, ettől nagyobb "bajod" nem lehet. :)
2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. A jobb kezet a bal agyfélteke, a bal kezet a jobb agyfélteke irányítja. Attól lesz valami bajod ha a labdát nem jobb lábbal rúgod el hanem ballal?
2013. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!