Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Karos, ha mindig zenet hallgat...

Karos, ha mindig zenet hallgatok? De mindig?

Figyelt kérdés

Barhol vagyok, barhova megyek, barmit csinalok, muszaj, hogy a fulemben (legalabb az egyikben) legyen a dugo :) es szoljon valami zene, akar halkan is, de szoljon. Zenere alszom el, es zenere kelek fel.Iskolaban a szunetekben.. Varosban, kutyasetaltatas kozben, buszon biciklin autoban, akkor is ha emberekkel beszelgetek. mivel halkan szol, attol meg beszelgetek es hallok mindent, csak mindig ott van. Anyu mondta h beteg vagyok :S igaza van, vagy csak mondta?

Sokkal jobban erzem magam, jobb a lelkemnek, ha hallgatok vmit... barmit! Ne rohogjetek ki, lehet h hulye kerdes :)

koszi a valaszokat


2010. máj. 4. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tísztícsd a füledet rendesen, mert az állandó fül-fejhallgatóhasználat miatt töb lesz a kórokozó a füledben (aszem 8X).
2010. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig zenét hallgatok. Nem akarok bunkónak tűnni, szóval beszélgetéskor (meg nyilván előadásokon, szemináriumon) leszedem, de különben mennie kell. Ha egy egész napig nem tudok valamiért zenét hallgatni, szabályosan hiányzik.


f/20

2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is zenét hallgatok és azzal is alszom mindig.

Egyedüli hátrány, hogy így hamarabb elhasználódik a fülhallgató és elszakad és újat kell vennem. Mert éjszaka sajnos megtörk a zsinórja... :s :)

2010. máj. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Nem egészségtelen, viszont ha beszélgetsz valakivel, bunkóság, ha nem veszed ki a füledből a dugót.
2010. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!