Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsit kövér vagyok, s most...

Kicsit kövér vagyok, s most alakul valami egy jóképű sráccal, de nincs merszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszerűen rosszul érzem magam, hogy ennek a srácnak ugyse kellenék, százezer sokkal szebb, főként csinosabb csaj van ezen a világon....Annyira rossz ez az érzés. Remélem, hogy leküzdhető, de hogy?
2009. jún. 7. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül érdeklődik pont TE irántad!!!

Tudom hogy érzel, velem is ez van, csak én nem kicsit vagyok kövér, hanem nagyon...

Szóval, magasról le kell tojni a gátlásokat, annak a pasinak TE kellesz, ez a lényeg!!:)

2009. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a nagy harci helyzet, hogy én is duci vagyok, és nagyon jóképű a férjem. Tévhit, hogy csak a vékony nők kellenek a pasiknak!

Bátran, előre!!

Mi lehet a legnagyobb gáz? Maximum nem jön össze. Na és? Ő veszít el egy kedves, aranyos lányt, amilyen vagy. Majd jön a következő!

2009. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar az a kis túlsúly akkor el is kezdhetsz mondjuk fogyózni de egyébként meg nem véletlen,hogy te tetszel neki,szóval sztem nincs okod aggódni.
2009. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha alakul a dolog, akkor nehogy engedd h a gátlásod urrá legyen rajtad! Tudom mennyire nehéz.

Figyelj, a srác látja, h ilyen az alakod, szóval ha érdeklődik irántad, akkor az azt jelenti h neki te így bejössz, ahogy vagy. :)És nem a többi százezer sokkal szebb csaj érdekli, hanem Te!

A legjobb barátnőm is duci, mégis ragadnak rá a pasik, pedig nem tökéletes a teste, de van vmi a kisugárzásában, ami bejön a fiúknak.


Plusz most gondolj bele: Ha ezt a gátat nem töröd át, akkor nem csak ezt a srácot veszítheted el, de mi lesz később? Ha nem tudod ezt leküzdeni, akkor később sem tudsz belemenni nyugodt szívvel egy kapcsolatba.

Szóval más lehetőséged nincs, csak szembenézni a félelmeddel- ami egyébként alaptalan, ha tetszel a fiúnak, tehát mi kell még? :) Szorítok!

2009. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia. Szerintem nem kell aggódnod az alakod miatt !!A lényeg az h te szeresd magad így ahogy vagy. : ) Azt ne mondja nekem senki, hogy azok a lányok szépek, akik csontvékonyak. Jó az ha lehet fogni rajta valamit. : )

Csak bátran. Sok sikert !! : )

2010. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!