Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jóképű vagyok. De az életem...

Jóképű vagyok. De az életem egy szar, mit kéne tennem? Böv

Figyelt kérdés

Szóval azért írtam előre azt amit, mert sokáig azt reméltem elég ez ahhoz, hogy jó életem legyen. De itt vagyok 19 évesen és életélményem alig van. barátaim nincsenek. Nyáron itthon ülök, mint eddig mindig. Amúgy egy pozitív ember vagyok, bár ebből nem az jön le, csak most elgondolkodtam... barátnőm volt már, igaz nem sokáig... valahogy nem szeretek kötődni hosszú távon... de nem volt részem bulikban, partykban, baráti utazásokban (pl balatonra lemnni)... egyszerűen semmi... amígtartott a suli addig ott elhülyültünk bent a haverokkal, de azt sem olyan szintem ahogy így visszagondolva tehettük volna. Nem éltem ki magam ...


Ezekkel a haverokkal nem mardt semmi további kapcsolat...


2011. júl. 21. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hívnak bulizni a barátaid suliból ? vagy hívd el őket te. rossz a komunikációs készséged? vagy félénk vagy nem nyílsz meg előttük?
2011. júl. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha majd 5-10 év múlva is ilyen lesz, talán akkor mondhatod hogy szar. 19 évesen , korai ilyet mondani .Egyébként meg a te életed miért nem csinálsz olyat amitől nem szar?
2011. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess velem Facebook-on :)
2011. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha jóképü vagy akkor mutass képet ide vagy privibe tök mind1

mert én nemtom elhinni ha valaki jóképü hogy otthol unatkozzon egyedül

2011. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!