Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi adhat nekem motivációt...

Mi adhat nekem motivációt kimászni ebből az egésznapos álmodozásból és megnemszólalásból?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen voltam, de mégis olyan 5-6-7.-es koromtól kezdve durvult a helyzet, a mai napom úgy nézett ki, hogy bemegyek suliba, és egy szót nem szólók senkihez, mindenkinek válaszolok ha kérdez, de a személyiségemből adódóan nem kérdeznek túl sokan, nyáron már azt hittem megváltoztam egyre szociálisabb lettem, még jártam bulizni is, egész laza ember lettem, és október körül elkezdtem komolyabban gitározni, azóta az van hogy hazajövök suliból és éjfél-1 fele teszem le a hangszert és megyek aludni..


a szociális képességeim nagyívben ereszkednek, a barátaimhoz is egyre kevesebb kedvem van, egyedül a zenekar érdekel amihez már csak egy dobos kéne(már vagy 20 embert megkérdeztem egyiknek sem jó)


nem tudom mit csináljak, egy biztos az nem lesz elég hogy azt mondom "áhh najó ebből elég én most szociális leszek, és figyelek órán álmodozás helyett" ,kell valami belső erő ,vissza kéne szereznem vhonnan mert ez nekem totál kiesett


mit csináljak?


18f


2012. márc. 5. 14:49
 1/5 anonim válasza:
És miről álmodozol órán?
2012. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. márc. 5. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám. Nekem anno az iskolaváltásom miatt kellett ilyen stílusra váltanom, hogy befogadjanak és sajnos így maradtam. Iskolában igazából senkihez sem szólok, max ha kérdeznek, de sajnos alapból gondom van a kommunikációval... próbálom elkerülni, mert nem az erősségem. Igazából nagyon unom, mert így az életben nem lehet érvényesülni, de nem tudom, hogy hogy lehetne belőle kimászni, de az biztos, hogy nem az egyik pillanatról a másikra fogok (fogunk) belőle kilábalni.

21/F

2012. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a világ biztos nem. :D
2012. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak problémákat kreálsz magadnak és valójában kifejezetten "szociális" vagy hisz simán tudsz érintkezni emberekkel,még zenekarod is van.Akkor valojában mi is a bajod?
2012. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!