Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz? 19 évesen Naruto, anime...

Gáz? 19 évesen Naruto, anime fan vagyok, van egy csomó figurám, Mangám, és poszterem. Sőt, Narutos pólóban járok.

Figyelt kérdés

sok Animés barátom is van, és nem csak a neten, hanem normálisan is, viszont ők 15-16 évesek...


19f


2012. márc. 5. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem gáz:D Ha anime fan vagy akkor az vagy...senkinek sincs joga hozzá, hogy emiatt lenézzen téged. Mellesleg én is imádom a Narutót:D
2012. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én 21/N vagyok és nagy naruto fan.
2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát én szerintem a Naruto borzalmas egy dolog... de én meg világhírű Született Feleségek rajongó vagyok... szerintem egyik dolog se gáz...


gondolj bele ha gáz dolgok lennének egyiket se gyártanák valószínűleg, hiszen akkor senki sem nézné...


20F

2012. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is imádom a Narutót:D


17/L

2012. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 thebully ***** válasza:

Pár évvel idősebb vagyok nálad.Az anime király sőt az xbox meg a playstation is.Úgyhogy fossál rá ha valaki szerint gáz!

Ui:Ha esetleg nem ismernéd ezt:Conan a detektiv -akkor sürgösen pótold!

2012. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz, ha Naruto (vagy akármilyen) fan vagy - még ha 80 évesen is, akkor sem!


Csak tudd, hogy hol a határ, mert ha a fanatizmusod valami iránt elhatalmasodik feletted, az már nagyon is gáz!!

Itt a legjobb példa a számodra: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..

2012. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. :D
2012. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én 15 vagyok, és fiú, most kezdtem el érdeklődni az animék iránt, mivel most kezdtem japánul tanulni :D Mondjuk igazából az egyestés animéket szeretem, de most elkezdtem nézni az ilyen sorozatokat is :D
2012. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 WFox ***** válasza:
F*szikáim! Én 25 vagyok, de még mindig megőrülök az Anime/Manga cuccokért!!! Semmi gáz, főleg, ha ilyen körökben mozogsz, Egy Con-on annyi csajt lehet felszedni (ráadásul a legprímábbakat), hogy azt el sem hiszitek! Szóval GYERÜNK!!!
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 WFox ***** válasza:
Mégvalami! ilyen helyeken (NEM a MONDO CON-ra gondolok) rengeteg 18-27 éves csaj van. Múltkor is lemerevedett nap végére a nyakam, azt sem tudtam, hová kapkodjam a fejem.
2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!