Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a kézírásom...

Mit gondoltok a kézírásom alapján?

Figyelt kérdés

Szoktam néha látni embereket ilyesmi kérdést kitenni, kíváncsi vagyok rólam milyen kép jön le a kézírásom alapján.


[link]


Ne a szöveget nézzétek, csak kerestem gyorsan valamit.



2012. márc. 6. 02:04
 1/5 anonim válasza:

Az egód a helyén, mert se fel se le nem mozdulnak a sorok.

Precíz vagy és dekoratív. Na meg szexfüggő,

mert a származóból is a Mazo szót emelted ki. Ennyi:)

2012. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
dekorativan nezhetsz ki, magyarul adsz a kulsodre, de nem vagy magadtol elszallva, es tenyleg kiemelted a mazo szot:D:DD::DDDDD:DD:
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez jó, akárhogy nézem, nem látom miért lenne kiemelve a mazó. :D Amúgy nem vagyok szexfüggő, épp hogy egyáltalán nem érdekel. Az egóm amúgy tényleg rendben van, bár nem tudom egy négyzethálós füzetbe miért mozognának fel vagy le a sorok. Pont azért vannak ott azok a vonalak, hogy arra írjunk. :D
2012. márc. 6. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Határozott, önálló személy vagy, jó szervező vagy. Józan ítélőképességed van, és jó az emberismereted.

Érdekel a kultúra és a művészet.

16 éves lány vagy. Szereted a rendet, párkapcsolatban megbízható vagy, nem vágysz változatosságra, inkább megelégszel egy hűséges társsal.

Könnyen be tudsz illeszkedni egy új közösségbe, tudsz alkalmazkodni a többiekhez. Kiegyensúlyozott vagy. Precíz és lelkiismeretes vagy, vannak céljaid az életben. Néha kicsit bizalmatlann tudsz lenni az emberekkel szemben

2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elégedett vagy nagy vonalakban a helyzeteddel, kicsit álmodozó vagy, néha bizalmatlan és zárkózott
2012. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!