Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arrol, le...

Mit gondoltok arrol, le kell-e magam neznem azert, mert prostitualkent probalom megalapozni a jovomet es mivel mas kiutat akkor nem talaltam, csak ez maradt.!?

Figyelt kérdés
Itt kiegesziteskent hozzatennem, hogy intezetbol fogadtak orokbe(a rendes szuleim meghaltak, nem cigo vagyok),az adoptalo szuleim kozul az egyik szadista, pedofil volt es a csalad penzet nokre koltotte, az anyam soha nem allt ki ertem, egesz gyerekoromban lelki terrorban tartottak(apam fizikaiban is), mindig ereztettek velem h egy senki vagyok, es semmire nem valo, a terseg egyik legjobb gimijebn vegeztem, jo eredmennyel, egyetemet is elkezdtem , aztan meg probalkoztam sokszor sokfelekeppen, de a vegen behuztak a csobe es semmi segitseg hijan kenytelen voltam elkezdeni...e munkam elott nem tartoztam az egyejszakas lanyoik koze.Kimeljetek meg legyszi a tragar szavaktol.Tenyleg nem hianyzik.
2012. márc. 2. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
59%
Amilyen körülmények között nőttél fel, érthető, hogy ide jutottál.
2012. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Ha lenézed magad emiatt, akkor szállj ki! Ha tudod emelt fővel csinálni, akkor meg csináld nyugodtan :)
2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:

Ha már igy alakult az életed,és nem látsz más utat,akkor legalább ne az utcán áruld magad,legyen egy kis tartásod,ön becsülésed.

Ajánlom esetleg olvasd el-Egy Gésa naplója.- nem utca nök,mégis egy kicsit abból is éltek,de a müveltségükkel el érték,hogy ne csak a testükért keressék meg öket.

2012. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Utolso hsz.

Nem az utcan arulom magam es nem arultam magam soha ott.De en az ilyen prostikat sem nezem le.Nekem szerencsem volt, h nem kellett meg azon is atesnem.Az ott dolgozo lanyokat sajnalom es szeretnek rajtuk segiteni a kesobbiek soran.Magyarorszagon nem dolgoztam soha ezt a szakmat.Itt kezdtem kinn.A gesas konyvet mar olvastam es ezen kivul meg tobb 100 konyvet is,egyik hobbim az olvasas. Bar itt kinn nelkuloznom kell a konyveket.De azert koszonom.:)

2012. márc. 2. 18:34
 5/56 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez van. Van akinek ezt kell csinálnia, hogy legyen valaki. Csak lelkileg nem törsz össze. De tényleg figyelj magadra! :(

Szomorú...

2012. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
52%
Én nem értettem soha mi olyan nagy dolog azon ha valaki prosti. Most tényleg, mondjatok egy olyan ésszerű magyarázatot, hogy miért kellene emiatt bárkit is lenézni? Mert az ilyen maszlagok, hogy a szex az egy hú de személyes dolog, csak azzal kellene csinálni akit tényleg szeret az ember, stb... hülyeség. Nem a középkorban élünk, nem szűzen megy senki férjhez többé, nem kell a szexet ennyire komolyan venni szerintem. Nem azt mondom, utcai prostinak tényleg nem lehet jó, de ha valaki meg tudja oldani az ilyet emberi körülmények között (pl. interneten hirdeti magát, nem stricinek dolgozik), akkor oké. Lehet hogy veszélyes mert bármilyen barom megtalálhat, de ennyi erővel akármelyik nap elüthet az autó az utcán, az élet maga veszélyes. A szex egy szolgáltalás, ennyi, felesleges magadat emiatt lenézni. Nekem ugyan soha nem fordult meg a fejemben hogy prosti legyek, de ha valaki emellett a munka mellett dönt, nincs vele bajom. 20N
2012. márc. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat es kicsit jobban is erzem magam tole( a buntudat ha olni tudna...), mert szerencsere valamilyen szinten itt minden valaszolo egyutt tudot erezni velem es hasonlo sorsuakkal.Kellemeset csalodtam.:)
2012. márc. 4. 14:45
 8/56 anonim ***** válasza:
5%
de azért élvezed a munkád,ugye?te kis huncut!amugy csacsi vagy ha lenézed magad,bármilyen okból.
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

:)))))))) nem, es nem tudom elkepzelni h ezt a munkat lehet elvezni is, viszont a belole jovo hasznot mar tudom elvezni.:)A kliensek 85% -a nem almaim ferfiidealja...bar van amikor nem kell veluk semmit csinalni(marmint gondolom erted

) csak pszichologuskent funkcionalok, amit viszont elvezek.De a munka tobbi tenykedese minden csak nem elvezet, percszamolas, rosszabb esetben mp-szamolas.

Ezert a pokolra fogok kerulni???, ugyanis mielott elkezdtem volna ezt a munkat ez volt az egyik kerdesem, es azt a valaszt kaptam h Jezusnak valmi baratosnoje is az volt,talan Maria Magdolna vagy nem tom regen tanultam a Bibliarol.Meg sok mindenki lenezi az ilyet, de hat nem mindenki egyforma.K.rva es K.rva sem egyforma.

2012. márc. 8. 20:42
 10/56 anonim ***** válasza:
van barátod?nem élvezed a szexet?az nem lehet túl jó
2012. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!