Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Minden szerett...

Mi a baj velem? Minden szerettemmel törődtem és támogattam őket, mégse kaptam tőlük semmit, sőt ha baj volt, egy csomóan ellenem fordultak.

Figyelt kérdés

Most már szinte mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot, mert álbarátnők meg ellenségek nem kellenek. De egyedül lenni szörnyű, és már alig boldogít vmi. Nem tudok senkire úgy nézni, hogy ő "jó", mintha mindenki ellenem lenne. Ez csak ront mindenen. Mégis mit csináljak?

Csak normális válaszokat írjatok!


2012. márc. 8. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes,h. így érzel ennyi csalodás után.Jo a net,vannak ismerkedo oldalak...ott is vannak mindenféle emberek....de rendesek is.Ott találtam rá kedves barátokra...jo veluk irogatni,nem érzem magam egyedul.S ha ugy látom,h. kozelebb engedhetem,akkor megiszunk egy kávét.
2012. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl sokat adsz magadból érdemteleneknek is.

Két választásod van. Vagy továbbra is mindenkinek adsz, és nem érdekel, hogy kapsz-e vissza, vagy pedig adj valamennyit, és ha nincs viszonzás, akkor állj tovább, amíg a teszt nem lesz pozitív.

2012. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:( próbálok új barátokra szert tenni de nagyon nem könnyű,hiszen ez a dolog két emberen múlik.

ha gondolod beszélgethetnénk...

18/L

2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!