Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsem el milyen...

Hogyan döntsem el milyen illat illik hozzám?

Figyelt kérdés
szeretem az egyszerű de romantikus, tiszta, édesen bájos, puha, bársonyos, könnyű illatokat, de nem szeretem a szúrós, erős, feltűnő, keserű, tömény illatokat. igazából nem értek mesterfokon az illatokhoz... nem tudom mi alapján döntsem el milyen illik hozzám. az introvertált és az extrovertált között érzem magam, de az introvertált felé hajlok inkább. békés nyugodt vagyok és szeretek udvarias lenni

2012. márc. 9. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy érted, nem tudod, milyen dezodort vegyél?

nemed és korod?

ha dezodorról van szó, szagolgass meg néhányat és amelyik illata jobban tetszik és el tudnád képzelni magadon, azt vedd meg.

2012. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Parfümre gondoltam... Amúgy 16 éves lány vagyok. Csak olyan illatot akarnék magamra fújni, ami sexys, de nem túl kihívó és feltűnő, csak olyan tisztán és kellemesen nőies könnyű illat :)
2012. márc. 10. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod eldönteni, hogy elmész egy parfümériába és végigszagolsz néhányat (5-6-nál egy alkalommal nem többet) és kiválasztod, ami tetszik.
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a leírás alapján a 212 Carolina Herrera jó lenne Neked.
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!