Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez gyerekes...

Szerintetek ez gyerekes viselkedés? Kb. hány éveshez illik az ilyen?

Figyelt kérdés
Ha felteszek másoknak olyan kérdéseket hogy mit tennének egy bizonyos szituációban amit én találok ki. Eléggé utálják az emberek általában, szerintetek mi a gond ilyen kérdésekkel?
2011. dec. 22. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, de lehet olyan szituációt találsz ki amit elképzelni sem tud a másik, de én arra is annyit mondanék esetleg hogy fogalmam sincs, és ennyi. Baj nem tudom mi lehet. Írhatnál esetleg 1-2 példát..
2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

melyiket választanád, Joe Piscapo, vagy Oprah? mit csinálnál, ha arra kényszerítenének az apád szeme láttára, hogy a húgod kutyájával..

nem korfüggő, de egy idő után idegesítő valóban.

2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ami most eszembe jutott, az lehet a baj, hogy az ilyen kérdéseken gondolkodni kell, azt meg elég sokan nem szeretnek.
2011. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel párat itt vagy priviben és majd megmondom, mert van ami idegesítő, pláne ha folyton arról beszélsz.
2011. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ott a gond hogy semmi értelme ezt kérdezni. Az ember úgyse azt csinálná a valóságban mint így gondolatban. És igen hosszú távon nagyon-nagyon idegesítő. Igen ismerlek és minden 2. kérdésed ez volt, és igen idegesítő.
2011. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is így vagyok :|

Persze azóta már leszoktam róla, mert már meguntam, hogy a legtöbb ember az ilyen kérdéseimre mindig azt válaszolta, hogy "Jajj, hát ilyen nincs is, miért kellene olyanon gondolkozniuk, ami meg se történt?"...inkább csak így játszadozni szoktam a gondolattal, hogy elképzelem, vajon én vagy más emberek mit tennének/tennék egy adott helyzetben., amik sokszor olyanok, ami szinte elképzelhetetlen lenne mások számára.

15l

2012. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!