Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyiben más a gondolkodása...

Mennyiben más a gondolkodása a dolgokról egy sikeres embernek egy átlagoséhoz képest?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy a kudarcok ellenére nem adja fel. nagyjából ennyi lenne
2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyi lenne, sokan nem ott tartanának ahol...
2012. márc. 13. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a "sikeres-ember gondolkodas" a penzehes "self-help" guruk talalmanya.Termeszetesen szamit a gondolkodasmod, de a sikerhez nem eleg az hogy jo a hozzaallasod.
2012. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kiegészíteném

RENGETEG HITE VAN abban amit előre eltervezett és mindent meg is tesz azért, persze megvan az esély, hogy így sem jön be, de ezért van a próbálkozás, akkor kiötletel valami mást, és azzal próbálkozik, előbb utóbbi sikere lesz

2012. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pozitívan gondolkodnak.
2012. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem igazán tudom azt, hogy mi a sikeresség, viszont ha az egyszerűség kedvéért az emberi érzelmek felé bivalens logikával közelítünk, szerintem az ember akkor nevezheti magát sikeresnek az életben, ha több időt érzi magát jól a bőrében mint amennyit rosszul. Minél nagyobb arányban billen a mérleg a "jól érzem magam" irányba, annál sikeresebb vagyok.


Ahhoz, hogy ez bekövetkezzen, gondolati szinten szerintem az egyik legfontosabb dolog, hogy minél több pozitiv töltetű gondolata legyen az embernek, a negativ töltetű gondolatokat pedig tudja a saját maga javára fordítani. Ez körülbelül azt jelenti, hogy a félelmekkel szembe kell nézni és az aggodalmakat félre kell tenni. Minél inkább sikerül kiiktatni azokat a gondolatokat amelyek gátolnak az előrehaladásban, annál sikeresebbnek érezheted magad. Ha a pozitiv töltetű gondolatok veszik át a "hatalmat", akkor a többit a szívedre bízhatod, mivel a sikerességhez innentől kezdve az agyadnak minimális köze van. :)

2012. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem másabb, sokkal talpraesettebb,sokkal jobb problémamegoldó készsége van, több IQ-ja, jobb a fellépése, határozottabb, könnyebben jobban kommunikál, ismerkedik, hatalmas befolyásokra tesz szert, szivességeket tesz másoknak, hogy éksőbb ő is kapjon, karrierista törtető mint az állat, kimagasló az akaratereje, és ami al ényeg, amibe belefog, amivel ki akar törni, azt szereti! is csinálni, nem csak szükséges rosszként fogja fel,hgoy na gyarünk, essünk túl rajta, hogy hagy legyen sok pénzem, hanem olyanok, hogy imádom ezt csinálni, jó is vagyok benne ,ezért gördülékenyen is megy, el is ismernek, ezért előre jutok, boldogulok, és nyivlán bőségesen meg vannak az ilyenek pénzel is jutalmazva.
2012. júl. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!