Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor úgy érzitek, összecsapt...

Amikor úgy érzitek, összecsaptak a fejetek fölött a hullámok és semmi nem jön össze, mi az ami visszabillent hogy más színben lássátok a világot, és menjetek tovább előre?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan emberek válaszát várom, akiknek még nincsen gyerekük, nyilván ha van annál nagyobb ösztönző erő nem hiszem hogy létezik a világon.

Mégis, hogyan lendültök túl azokon az időszakokon amikor úgy érzitek hogy az egész mókuskeréknek semmi értelme?

Mostanában nekem nem jön össze semmi, magánélet, állás, hobbi... nagyon magam alatt vagyok próbálok kitartani de úgy érem nem tudok átbillenni hogy kisüssön a nap. Valaki tud ötletet adni? Köszönöm.


2012. márc. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértelek! Én is hasonló cipőben járok. :( Gondolj arra, h ettől rosszabb már nem lehet....és,h a rossz után már csak jó jöhet. Tudom, ezek sovány vigaszok, de ha sokat sorolod, előbb-utóbb hinni fogsz benne!

Nekem mondjuk segit,ha kisirom magam vkinek, nem kell semmit sem,h mondjom, csak hallgasson meg. És van,h 1-2 óráig pityergek, aztán úgy érzem,h nem lehetek ennyire gyenge, vannak tőlem sokkal rosszabb helyzetben lévők is, és h tessék felállni,megrázni magam és várni,h végre jobbra forduljon a helyzet. Addig pedig úgy élni az életet, mintha semmi baj sem lenne.

2012. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg csak a párom ad erőt. Mondhatni, teljesen összecsaptak a fejem fölött a hullámok... Nincs egészségem, nincs munkám, és ebben a helyzetben természetesen a barátok is eltűntek a színről.

Ha a párom nem támogatna, nem sok értelmét látnám küzdeni.

2012. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy furi, de engem mindig az ráz fel, ha valami rossz történik.Amikor minden rendben van bepunnyadok, sőt néha depis is leszek, kell valami, ami kimozdít, bár ez lehet jó dolog is, de észrevettem, hogyha rossz történik, ahelyett, hogy kétségbeesnék, inkább bepörgök.
2012. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Egy évig munkanélküli voltam, utolsó évem egyetemben, ami eygre nehezebben ment, meg is utáltam a végére, rájöttem, hogy úgyse fogok tudni elhelyezókedni a szakmámban és nem is nekem való.

A haverok is szép lassan eltűntek mellőlem, ahogy nem volt pénzem meg kedvem szinte naponta kocsmázni velük.

Magányos voltam, unatkoztam, semmihez se volt kedvem, ellustultam, elhíztam, utáltam magam a külsőm és az eredénytelenségem miatt.

A kiskutyám és a párom tartotta bennem a lelket. A kutyám akkor is meg tud nevetettni mikor teljesen padlón vaygok. Szóval egy kisállat beszerzését nagyon tudom ajánlani, rengeteg örömöt nyújtanak.

Nekem mondjuk akkor jöttek rendbe a dolgaim mikor elkezdtem olyasmit dolgozni, amit szeretek és amiben jó vagyok.

2012. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,csak annyi különbséggel hogy van munkám,de sokszor itthon és ott is kivagyok idegileg.Ráadásul nekem tényleg semmi nem jön össze amit szeretnék,soha.
2012. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
The secret:D (a titok) ez segíteni fog... bár mostanában nekem is rossz a hangulatom, rég voltam bluizni is:( (ez legyen a legnagyobb gondom) 20/F Nézd, illetve nézzétek meg, segíteni fog:))) biztos!:)
2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Kutyáim vannak, sokat segítenek de van egy pont amikor nem a pillanatnyi jókedv a kérdés- mert ha pl. rossz napom volt azonnal megnevtettnek, hanem a mélyen gyökerező amikor olyan kilátástalannak élek meg mindent.

Azt hiszem egyébként az a legfőbb gondom hogy kezdem elveszteni az álmaimba vetett hitet. Évek óta én is mint más a taposómalomba vagyok és nemhogy egyről a kettőre jutnék, de egyre kilátástalanabb minden nyilván ahogy rajtam kívül sokan tapasztalják anyagilag. Éveken keresztül hittem benne hogy ha keményen dolgozok az álmaimért, akkor sikerülhet és boldog lehetek mert azt csinálom amit szeretnék, ehhez képest egyre csak távolodom közben a szürke hétköznapok felemésztenek.

2012. márc. 12. 08:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!