Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek ebbe az osztályba...

Nem szeretek ebbe az osztályba járni! Hogyan viseljem el őket év végééig?

Figyelt kérdés

Most jöttem 9.be,sajnos teljes lány osztályba kerültem ahol a 30ból csak 5fiú van.. Próbáltam beilleszkedni,de ezek a tipikus nagyképű lányok csak a magukfajtákat fogadták el.. Hozzájuk se szólok,se a barátnőm aki olyan mint én,mégis piszkálnak minket és folyton ott tesznek be ahol tudnak. :S A matek tanárnő se bír kettőnket ezért, állandóan szívat.. :S Pedig okot tényleg nem adtunk rá.. Már az igazgató szólt a lányoknak,hogy álljanak le,az osztályfőnök is többször tartott agymosást de semmi, és ahogy látom ők jövőre se fognak megváltozni.. Amúgy se ebbe a suliba akartam jönni,most már késő lenne átmennem másik suliba,szóval ezt a 2-3 hónapot ki kell bírnom velük. De hogy? Annyira nem szeretem őket,hogy inkább lógtam/lógok,hogy ne legyek velük egy légtérbe,de most már leálltam vele mert nem akarok emiatt megbukni,bár matekból úgyis megfogok év végén is akármit teszek...

Régen hat évig tűrtem,hogy azok az osztálytársaim mindig piszkáltak,és ha nem hagytam magam akkor még jobban rám szálltak... Adnátok valami tippet,hogy bírjam ki ezekkel év végéig?:S


2012. márc. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
itt nincs mas hatra, mint egyszeruen probald meg levegonek venni oket
2012. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy menj ár másik iskolába! Lehet, hogy egy sokkal jobb osztályba kerülsz, ahova könnyen be tudsz illeszkedni.
2012. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. valaszolo - ugy irta, hogy " meg azt a 2-3 honapot ki kell birnia ", vagyis tervez atmenni mashova, annyi, hogy meg van hatra egy kis ido.

hat en azt ajanlom, hogy ne vedd fel oket, mert egy rakas hulye, es NE RONTSD A SAJAT EREDMENYEIDET, NE LOGJ miattuk, mert azzal magadnak artasz :(

remelem, hogy minden rendbejon nektek

2012. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!