Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen olyan osztályba járni,...

Milyen olyan osztályba járni, ahol csak pár veled egynemű van?

Figyelt kérdés

Egy nagyon erős gimibe megyek 9.be, matek-fizika szakra, ahol rajtam kívül kábé 5 lány lesz:D Az előző osztályomban ez majdnem fordítva volt, 20:10 a lányok javára:DDD

Kíváncsi lennék, kinek milyen élményei vannak ilyen téren:DDD

Előre is köszi ; )


2011. márc. 12. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hárman voltunk lányok 26 fiú mellett. Fantasztikus volt, rengeteget hülyéskedtünk.
2011. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kilencen vagyunk a csoportban. Hat fiú, három lány. Annak ellenére, hogy felnőttek vagyunk (20-25 közöttiek), nem könnyű. Napi öt órában a nőket szidják. ("Örüljetek, hogy tanulhattok!"; "Fehérnépnek a konyhában a helye!" stb.)


Ha éppen nem hangoztatják azt, hogy a nők semmirekellők, akkor minden rendben van. Igaz, kicsit sokat beszélnek a fociról :D

2011. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért fordítva se kutya... egyedül voltam fiú 4 évig középsuliban... hát nem is volt még barátnőm, pedig már 20 felett vagyok...
2011. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én osztályom 16 emberből áll, ebből 5-en vagyunk lányok.


Hááát, szerintem egész jó. :) Mármint az elején inkább két lányhoz húztam, de aztán rájöttem, hogy nem vagyok hozzájuk való, így inkább a fiúkkal vagyok. Szerencsére egész jófejek, bár szinte csak számítógépekről, számítógépes játékokról meg motorokról és gyúrásról beszélnek.

Na meg rettentő éretlenek tudnak lenni nulladikban, olyan témákról is hallok, amikről nem akarok. Pölö kinek mitől állt fel, milyet szart, megesik, hogy szellentenek az osztályban. De ez talán egy erős gimiben nem fenyeget. :)

Ja, és nem árt, ha még az elején kijelölöd a határokat. Ne te legyél az, akit kiröhögnek, és összeborzolják a haját. Szóval egy minimális tisztelet azért nem árt, ha van, sőt. Úgy a haverkodás is jobban megy majd.

Na meg nálunk van egy egoista fäszfej, az olyanokat el kell kerülni. :)

És ha nem viselkednek rendesen, neveld meg őket! :D Én a 'légyszíves' szó használatát gyakoroltatom velük. x)

Éééés már így is hosszú, de hozzátenném, hogy van olyan barátnőm, aki olyan osztályban ment, ahol köbö 30 lány van, és három fiú. Az elején jó volt, de úgy fél év után már mindenki utált és kibeszélt mindenkit.


Kitartás. :)

2011. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetem, mérnök informatika szak, kevés nőnemű egyed, azok is elég különcek többségében, 2-vel járok össze a szakról (látásból ismerek vagy 5-öt). Fizika vizsgán 70 srác mellett egy szem lányként voltam bent, most órán összesen ketten járunk lányok (100 fős terem tele van). Rengeteg előnye van ennek: szépen nézel a gyakvezre, segít a zéhán, a tanár is rendes, ha épp nem a hímsoviniszta fajtát fogod ki, és a csoporttársak is segítőkészek, ha szépen nézel rájuk. Én eddig jórészt az előnyeit tapasztaltam. Bár a gimi más világ, a srácok is még az idióta korszakukat élik, vagy nagyon jó éveid lesznek, vagy egy rémálom. Középút nincs.
2011. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gimibe olyan helyre jártunk ahol 24 lány melett volt 6 fiú. Én abszolút nem éreztem rosszul magam, és úgy gondolom, hogy különösebben a fiúk sem. Az utolsó fél évet már iszonyatosan nehezen bírtuk egymás mellett, rengeteg volt a veszekedés, gyomorgörccsel mentem suliba, de előtte elvoltunk egymással. Az osztályközösség, együttműködés 0, dehát sajna ez az elmebeteg osztályfőnökünknek is köszönhető volt.


Jelenleg egyetemista vagyok, építőmérnöki szakra járok lányként. Rajtam kívül még 5 lány van, ebből 1 már leszakadt szinte minden tantárgyból a csoporttól, egy másik pedig csak 1-2-ből. Egyetlen lány voltam, akit 100 emberből átengedtek fizika vizsgán elsőre, és egyetlen lányként lett 5-ösöm mechanikából. Ezeknek köszönhetően, nomeg hogy évfolyam első lettem, a hímsovinisztább csoporttársak azonnal bírálni kezdtek, hülyeségekkel dobálóznak úgy, hogy az ég világon semmit nem tettem ellenük, egyszerűen csak jobban tanulok... az ilyenekre fel kell készülni, viszont összességében, azok a srácok, akik felfogják és elfogadják, hogy egy nőből is lehet legalább olyan jó mérnök mint egy pasiból, iszonyatosan rendesek, és segítőkészek. Bár az egyetemi élet inkább arról szól, hogy kölcsönösen hozzásegítjük egymást a diplomához... itt kénytelenek vagyunk csapatként működni, még gimiben azért jobban széthúztunk, mert nincs olyan mértékben szükség a másikra mint itt. Azt ne felejtsd el, hogy mindig is voltak idióták, lesznek is, de mindenkinek úgysem tudsz megfelelni! Ne hagyd hogy szivassanak, és ne legyél az a csaj az osztályban, akit kedvükre tapizhatnak, akkor nem lesz semmi gond!

2011. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 29 fős osztályból,hatan vagyunk fiúk,meglehetősen jó közösség van,nincs klikkesedés.
2011. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maga lenne a mennyország, ha 1 lány lennék 30 fiú között. Most sok lány van kevés fiú, és bizony a lányok csinálják a feszkót, a kibeszélést, stb.
2011. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!