Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetk ha valaki bmxezik...

Szerintetk ha valaki bmxezik és eléggé jó sportos testalkata van az vonza csajokat? és nem csak divatol hanem téynleg ügyesen csinálja. és bmxem is igényes!

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 21:39
 1/9 anonim válasza:
csajok nagyrészének nem jön be ha egy pasi bmxezik főleg ha 18 el múlt!!
2012. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem a sport nicns korhoz kötve 20 éves leszek úgy nézek ki mégis mint egy 16 éves és elég sokan megnézik azt ahogyan bmxezem és sok lánynak bejön...biztos vagy benne, hogy korhoz kötött?
2012. márc. 11. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

jaja a gyakorin ált az ellenkezőjét írják.

aki extrémsportol az laza csávó ,hozzá még vmi überlaza stílus és akk bejössz nekik

2012. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
laza csávó megvan képet nem küldök magamról mert nicns kedvem, hogy valaki lementse vagy akármi :D személyi jogok miatt :D külsőmre eddig nem kaptam negatív se elmegy pontot:D leginkább jót kaptam :D 10es skálán általába 7es de inkább 8ast kapok
2012. márc. 11. 22:07
 5/9 anonim válasza:
20 évesen bmx-ezni hát... sok csak cikinek tartaná az elős hozzászóló nem azt írta h a sport korhoz köttöt hanem a bmx mert pl. a focistákat imádják a csajok!!!!
2012. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok,de nem jönnek be a bmx-es pasik,vagy ha igen,nem azért,mert jajdemenők.. Az ilyen felfogású fiúk,akik azt hiszik úgy foghatnak csajt,hogy rajkodnak azzal hogy ők mit tudnak,nekem kifejezetten ellenszenvesek.
2012. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem rajoskodás :) csak minek menjek le úgy a lépcsőn h simán legurolok ha tolhatok közbe vázpörit vagy 360bók kormánypörit
2012. márc. 11. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így szép és jó,feltéve ha azért csinálod,mert élvezed. De ha ezzel akarsz felszedni egy csajt, az gáz. Vagyis én a helyedben biztos nem érezném jól magam egy olyan lánnyal,aki azért jár velem, mert én milyen menő csávó vagyok..

Remélem érted

2012. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
előtte dhztam meg montival street dirt :) imádom a bicózást szóval nem azért mert nem szeretem :D
2012. márc. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!