Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudnád, hogy 10 hét múlva...

Ha tudnád, hogy 10 hét múlva meghalsz, mit tennél ez idő alatt?

Figyelt kérdés
A halál időpontján már nem lehetne változtatni. Utolsó napodon reggel fél 8kor felriadnál, ha aludtál volna, és még fél óra szenvedés várna rád, míg meghalnál. Mivel töltenéd el a 10 hetet, és miket tennél az utolsó 24órádban?

2012. márc. 18. 18:29
 1/9 A kérdező kommentje:
(És csak egyetlen egy embernek beszélhetsz erről.)
2012. márc. 18. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bepasiznék, elküldenék mindenkit a k.anyjába, akit utálok, akiket pedig szeretek azokkal lennék. elmennék new york-ba. legyőzném az összes gátlásomat és minden extrém dolgot bevállalnék.
2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szeretkeznék a Lafee-vel. Mert ő az ideálom. És akkor már nem számítana semmi sem. Még a helyesírás sem. Talán a legnehezebb a magyar helyesírás.
2012. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értékesíteném mindenem (ha nem szólhatok erről senkinek, akkor lehetőleg titokban), kivennék egy csomó szabadságot és elmennék az Antarktiszra, Óceániába és még egy csomó helyre. Megpróbálnám leküzdeni a tériszonyom és jelentkeznék egy ejtőernyős ugrásra. Ha maradna pénzem, vennék egy csomó dolgot (Apple "ínyencségek", új PC stb). Végül a szeretteimmel lennék, és egy baromi kényelmes ágyban zenét hallgatva várnám a kaszást. :D
2012. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cathilina ***** válasza:
100%
Megbuknék minden érettségin, csak a poén kedvéért. Az utolsó napokban szerintem megpróbálnék megtanulni fütyülni.
2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fúú...


Hát bejárnám a föld híres helyeit. Pl: Róma, Párizs...

Elmennék egy nyugodt helyre, ami csak az enyém, kicsi patakkal, fákkal minden természetes dologgal körülvéve magamat.

Beszólnék mindenkinek, ha nem tetszene valami, sokat szeretkeznék álompasikkal, kipróbálnám az extrém sportokat, részt vennék egy kincskereső kiránduláson, elmennék a portugál karneválra, 1 napra híres színésznő lennék nagy sztárok mellett és persze ismeretlen színészek körében is, segítenék a szegény embereken.

És végül a családommal lennék és elmondanék nekik mindent, hogy eddig hogy éreztem, mit gondoltam, esetleg leveleket hagyok nekik.

2012. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem neked mondanám el :)
2012. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tortát ennék és WoWoznék míg ki nem purcanok
2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!