Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire láthatatlan,...

Tényleg ennyire láthatatlan, idióta vagyok? (Lájkhajhászok kíméljenek! )

Figyelt kérdés

Gondolom kitaláltad, hogy nem én vagyok a társaság közepe... Nem figyelnek rám. Ha beszélek egyszerüen lelépnek. Pedig nem a kvantumfizikáról szeretnék dumálni.

-Szia! *megy mint a homály*(Nem siketnéma tanintézetbe járok...) Mert senki sem figyel, ezért egyik gyerek rám akasztotta azt hogy magamban beszélek. Lehet hogy túl halk vagyok... Talán nem is vagyok szép. Áhá! Az a affektáló ágybetét sokkal jobb... Röviden ennyi... (Ennek köszönhetően rájöttem hogy a cipőfüző nem bír el.)


2012. márc. 20. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
keress más embereket magad köré
2012. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbáltam, senki sem hall.
2012. márc. 20. 20:15
 3/20 anonim válasza:
Mert h*lyék. Mindenhol vannak s*ggfejek.:) Ne foglalkozz velük. Néha én is így vagyok, néha oda se figyelnek rám. Ha más társaságot keresel, nem is figyelnek rád?
2012. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
de valószínű hallanak, csak nem úgy ahogy te szeretnéd
2012. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
sütöttem neked sütit, de megettem ...
2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jól van ám xd
2012. márc. 20. 20:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az osztályom. Ők hallanak de hülyék. Szerintem téged is hallanak csak lesz*rnak. Nem bántottad meg őket vagy szívattad őket? Csináltál velük olyant ami miatt megutálhattak?
2012. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 tetris ***** válasza:
100%

Számomra sohasem voltak szimpatikusak a nagyszájú, mindenáron a társaság középpontjában akarők, akik ordítva, gesztikulálva, jópofizva mindenkit ledumálnak a porondról. Biztos vagyok abban, hogy ezzel sokan így vannak.

Egyáltalán nem vagy láthatatlan. Csak képes vagy visszafogottabban, higgadtabban, kulturáltabban viselkedni, mint a harsány többség. Ettől te még se több, se kevesebb nem vagy másoknál. Egyszerűen te ilyen vagy, és kész.

A többiek se néznek levegőnek, ebben biztos vagyok. Egyszerűen arról van szó, hogy azok, akik feltúnően viselkednek, jobban magukra tudják vonni mások figyelmét.

2012. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Bocs én nem tettem semmit ami kompromittáló volna. Tudok dolgokat, de nem vágom az arcukba. Nem cikizek senkit, mert tudom milyen az ha te vagy a céltábla. Nem épp kéjmámor :/

Köszönöm az eddigi válaszokat ( főleg a tiédet tetris )

2012. márc. 20. 20:42
 10/20 Puszedli2 válasza:
Azok bunkók. Ne is próbálj meg velük beszélgetni. Azok alapján amiket olvastam, te hidegen hagyod őket. Próbálj meg olyanokat keresni akik érdeklődnek irántad, legalábbis visszaköszönnek. Nyugodj emg énis ismerek jópár bunkót.
2012. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!