Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nem akarok már...

Mit tegyek, ha nem akarok már láthatatlan lenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok visszafogott, tehetetlen alak... csak nem vesznek észre, ki vagyok. Mindig minden barátomnak segítek, minden problémájukkal törődök, és észre sem veszik, hogy ők meg sem kérdezik, hogy vagyok... belül szenvedek, mert nem tudják, miken megyek keresztül, mikre gondolok, mikor egyedül vagyok, de rájuk csak mosolygom... egy párszor már próbáltam nekik elmondani, de nem értették, vagy nem akarták érteni... pár napig nyalták a seggem, de én nem erre vágytam! egyszerűen csak azt akarom, hogy ne nézzenek szilárd pontnak, aki ott van mindig és kész, de nem kell vele törődni, azt akarom, hogy igenis érdekeljem őket! vagy el már elcseszett ügy? Hogy mondjam meg nekik a magamét, vagy hogy hagyjam abba a kis játékukat? Úgy érzem, lassan már teljesen kifacsarnak.
2011. febr. 26. 11:54
 1/1 szamóca. ***** válasza:
neked nem a személyiségeden kell változtatni, hanem a barátaidon. tudom milyen, körülöttem is sok ilyen volt. aztán mostanában nem voltam jó passzban, és csúnyán elküldtem őket a p*csába. inkább élek egyedül mint pár vérszívó között. majd lesznek új barátaim, ilyenek nem kellenek.
2011. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!