Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az hogy nekem semmi...

Mért van az hogy nekem semmi sem sikerül? Nincsen munkám, barátaim, barátom, iskola. Depressziós vagyok, és kis városban élek, pedig pörgésre van szükségem, és sok munkára. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp jó, hogy tudod mi hiányzik az életedből!Kezdj csak egy dologra koncentrálni. Kezdj el munkát keresni, ha kell ehhez költözz másik városba. Ha már ez sikerül,te is pozitívabb leszel, találkozol új emberekkel és elindulsz ki a gödörből!

Kitartás és sok sikert!

2012. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyere Pestre.Itt olyan pörgés van hogy besz@rsz.

Éjjel b@szki olyan a nagykörút mintha nappal lenne.

Jár a villamos,buszok,minden nyitva,tele fiatalokkal,külföldiekkel. Elmehetsz sört csapolni vagy Tecsóba árut tölteni. Kezdetnek jó a többi meg jön magától.

2012. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető baj az,hogy így állsz hozzá az egészhez.nem azt kéne sajnálnod,amid nincs,hanem annak örülnöd,amid van,és elsétálni egy Munkaügyi Központba,tájékozódni,milyen finanszírozott tanfolyamok indulnak,milyen képzési lehetőségek vannak,ha vannak.regisztrálni olyan internetes fórumon/fórumokon,amelyen Téged érdeklő téma szerepel,emberekkel ismerkedni akár online.Így szerezhetsz barátokat is.Aztán lesétálni egy parkba,tópartra,akárhova,vinni egy jó könyvet,vagy zenelejátszót,olvasgatni,napozni,zenét hallgatni.El lehet vinni a kutyát sétálni,vagy este elmehetsz kocogni.Újabb lehetőség a kapcsolatteremtésre.Kapcsolat révén pedig a munkahelyvadászat is sokkal könnyebb.
2012. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám,dettó ugyanez, egy kivétellel, én nem vagyok depressziós. Nem csak veled van ez így hanem nagyon sok emberrel. Ezek közül a munka és az iskola a legegyszerűbb, lehet,hogy nem próbálkozol eléggé a munkakereséssel(magamból indulok ki, persze lehet,hogy tévedek). Viszont barátokat és barátot találni már sokkal nehezebb, de ezzel nem vagy egyedül, rajtad kívül még egy csomó ember szenved emiatt. Persze ez nyilván nem vigasztal, de azért talán egy kicsit mégis. Ha depressziós vagy, menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez, mert az aztán nem játék.


21L

2012. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!