Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kétszínű barátok, mit kezdjek...

Kétszínű barátok, mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott ember vagy, ennél fogva nincs túl sok barátom, a lakhelyem közelében csak 3, akiket gyerek korom óta ismerek. De mostanában megváltozott minden, mindenki mosolyog a másik szemébe, de közben a háta mögött meg megy a sz*r kavarás. Próbálom magam kivonni ebből, de ez egyre nehezebb. Mit tegyek? Hagyjam, meg így a kapcsolatunkat, ahogy van, hátha megnormálódnak vagy építsem le a barátságunkat (nem összeveszni velük, hanem csak "span"-ra alakítani), válva azt hogy nyáron nem lesz senkim...
2012. márc. 26. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is, nem vagyok zarkozott ember. :)

A kerdesedre felelve, tegy ugy ahogy te erzed helyesnek. Cselekedj szived szerint. Es probalj meg masokkal is baratkozni, jarj el kozossegekbe stb.

Probalj meg ne torodni azzal, hogy mit mondanak a hatad mogott. Ne erdekeljen, hogy mas mit pletyoz rolad, mert hidd el, aki olyan, mindenkit kibeszel, es az bizonyara neked is kibeszel masokat. :)

2012. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köz a választ, de milyen közösségbe menjek el egyedül?
2012. márc. 26. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudomisen. Iratkozz fel vm tanfolyamra: tanc, vm sport, vm muveszet....barmi.....esetleg meg keresgelj a neten
2012. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én megszakítanám velem a kapcsolatot. Én is így voltam régebben, de szerencsére lemorzsolódtam mivel nem voltam nekik eléggé "menő". És igen, aki kibeszél neked másokat, az téged is kibeszél másoknak, ez márcsak így megy...


Én is zárkózott vagyok, nekem csak egy ismerősöm van, akit úgy-ahogy barátomnak mernék nevezni, de nekem megfelel így.

2012. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos ezzel én is így vagyok,akiket barátnak hittem nagyot kellett csalódnom bennük.némelyikkel már olyan szintre jutottam h inkább egy ellenség mint egy ilyen barát.igyekszem mindenkivel bizakodó lenni,megbízni míg az ellenkezőjére okot nem ad.

a kétszínű "barátokat" le építettem vagy lemorzsolódtak,meg inkább legyen csak pár barátom ,de őket 100%osan annak tudjam nevezni és ne azon kelljen agyalnom h na most épp ki mit pletykálhatott rólam.

amúgy megkérdezhetem h hova valósi vagy?

2012. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagy a szerelem....
2012. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!