Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnénk barátok?

Hogyan lehetnénk barátok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van valaki a suliban, aki nagyon szimpatikus nekem és én azt is eltudnám képzelni, hogy a legjobb barátok legyünk. Viszont Ő lenéz engem, mert Ő gazdag, a csillogás, szépség világában él én viszont szegény vagyok és nem menő. Ez több okból is nagyon rosszul érint, mert én nagyon kedvelem őt annak ellenére hogy így viselkedik velem, másrészről nagyon sok gazdag barátjával nagyon jóban vagyok, ők nem néznek le, sőt. Harmadrészt még soha nem beszéltünk egymással 4 év alatt összesen 10 percnél többet,(mert nem alacsonyodik le hozzám) így nem is tud megismerni. És az lenne a kérdés, hogy hogy tudnám azt elérni, hogy megváltozzon a véleménye rólam, és olyan jóban legyek, mint a barátaival?
2012. márc. 17. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj összehozni suli keretein belül közös programot.vagy próbálj a barátain keresztül közel férkőzni hozzÁ,beszélni velük mindannyiukkal.
2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátok már csak akkor lehettek ha közös sorssal fogtok rendelkezni. Amúgy 2012-ben mióta számít ha valaki gazdag? Azt hittem, hogy ezen már túlléptünk.
2012. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik Ő még nem lépett túl és ez tényleg rosszul érint. Nem értem miért ilyen velem a barátaival meg nagyon jó fej és igazi barátként viselkedik velük, engem viszont lenéz. Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy mit értettél azon, hogy közös sorssal? Igen, egyébként én is úgy vélem, hogy a barátain keresztül kellene valahogy megváltoztatni a véleményét rólam, és közös programokat szervezni. Gondolkodtam azon is, hogy egyszer leülök vele személyesen beszélni és szembesítem vele, hogy miért viselkedik így. Erről mit gondoltok?
2012. márc. 18. 12:19
 4/11 anonim ***** válasza:
nem értem, miért akarsz egy olyan valakivel jóban lenni, aki lenéz, és megvet. nem kell senkinek sem megfelelned. ha szembesíted, akkor sem fog a véleménye megváltozni rólad, mert ha valaki amiatt lenéz, hogy szegény vagy, akkor annak mindegy lesz, hogy milyen jófej is vagy valójában. de ha tényleg megakarod változtatni, akkor menj oda hozzá gyakran beszélgetni kirándulásokon, meg szünetekben, gondolom nem olyan bunkó, hogy elhajtson. de amúgy miért bírod?
2012. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Igazából nem tudom így megmagyarázni, hogy miért bírom, de nagyon bírom. Nagyon erős a kisugárzása, ami rám nagy hatással van. És szerintetek, ha meggazdagodnék valami oknál fogva és látná, hogy menő emberekkel vagyok, akkor szerintetek megváltozna a hozzááállása hozzám vagy úgy gondolná, hogy elötte szegény voltam és ezért az Ő szemében az is maradok mindig és beskatulyáz mindörökre?
2012. márc. 18. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
te szerelmes vagy abba a valkibe, vagy mi? ha meggazdagodnál, és bekerülnél a köreibe, akkor csak azért szeretne, mert pénzes vagy, nem pedig azért aki vagy. az pedig álszent barátság lenne.
2012. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes. De akkor ezek szerint a mostani barátaival is csak a pénzükért van. Viszont, ha bekerülnék a köreibe, akkor megtudna ismerni és akkor megkedvelhet, nem?
2012. márc. 18. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
hát persze, miért ne, de megéri ez neked? találhatnál sokkal inkább hozzád illő barátokat is.
2012. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy érzem, hogy megérné, és egy próbát mindenképp megér.
2012. márc. 19. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélye....de ha te boldogságod leled benne, akkor próbálkozz. Ritka az az igazi barátság amelyik így kezdődik. Valószínűleg neki már megvan a baráti köre és nem kívánja tágítani.
2012. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!