Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Pozitív" csalódást önmagamban...

"Pozitív" csalódást önmagamban miért élem meg negatívan?

Figyelt kérdés

Mostanában suliban egyre jobban teljesítek, tanulás nélkül 4-5 ös jegyeket szereztem, nem tudom hogy csak szerencse volt e vagy hogy sikerült. De a lényeg hogy talán rosszabbul érzem most magam mintha 2-3 as jegyeket kaptam volna. Egy sznob láma vagyok, vagy mi ennek a magyarázata? Nem értem, most jól kéne magamat érezni és örülni a fejemnek nemde?:D

Hazajöttem aludtam 5 órán, és mindjárt megint fekszem, semmi kedvem semmihez, pedig lenne hova fejlődnöm.


2012. márc. 26. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez egyféle sznobság nálam, eddig mindenkitől azt kaptam hogy ilyen vagyok és kész, hogy diszlekszia meg hasonlók, erre meg megy a jobb is, csak nem vagyok rá hajlandó hogy a jobbat nyújtsam. Szerintetek ez normális dolog? Szinte mindent megkapok itthon kaja 5*, mindenből a jobbat veszik nekem, de úgy érzem nem érdemlem meg és nem is akarom megérdemelni. Ez az ami miatt nem érzem magam teljesen "normálisnak". Miért érem be a rosszabbal ha nekem kell teljesíteni? Miért vagyok 1 lusta láma?
2012. márc. 26. 22:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Van hobbid? Kösd le az agyad. Sportolj, rajzolj, zenélj, olvass... Egy csomó klassz dolog van az életben!

A pozitív csalódástól meg lehet hogy megijedtél. Nem hitted hogy képes vagy rá, erre tessék! Most megijedtél magadtól, hogy nem vagy olyan tönk, mint hitted. Ez csak jó! Örülj neki!

2012. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg az élet értelmét keresed olvasd a Bibliát
2012. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!