Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes élni? Amikor mindent...

Érdemes élni? Amikor mindent elvesztesz?

Figyelt kérdés

Amikor lelkiismeretes munkádért csak megaláztatást kapsz? amikor nincs kivel beszélgetni,amikor egyedül vagy a bajokkal,a megoldásra váró problémákkal és nem tudod hogy merre indulj?,

amikor az emberség már csak nevetség tárgya,amikor a segítőkészséged miatt lúzernek tartanak.MIlYEN világ ez?

Érdemes ebben élni???,


2012. márc. 28. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
döntsd el magad.. uncsik már a gyakori kérdéseken feltett "Miért éljek még" "meg akarok halni" tipusú gondolatok. úgyis a te döntésed nem kell terhelni mást ilyenekkel.. be lehet menni pszichiértiára a tb kifizeti. és nem kell ilyennel traktálni a népet...
2012. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól, még érdemes élni, csak nem kell az olyanokkal foglalkozni akik le se sz@rnak vagy semmibe vesznek.

Egyébként nem vagy egyedül, én pl. egy nagy senki vagyok, barátok nélkül, reménytelenül, stb, de még azért nem adom fel, csak még nem jöttem rá hogyan oldjam meg egyedül a problémáimat.

Ne veszítsd el a reményt!

2012. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak annak uncsi az ilyen jellegű probléma aki nem volt még a másik oldalon,kedves véleményező,az ilyen típusú emberek, mint te lesznek a legmagányosabbak néhány év múlva, ne aggódj te biztosan nem leszel akkor sem egyedül,ott fogsz ülni a pszichiátria várótermében sok közömbös társaddal együtt:)))

Egyébként nem magamat jellemeztem a kérdésben,csak érdekel az emberek sorsa,mert hiszek abban,hogy van még emberséges ember.

Sajnos te a másik csoportot erősíted.

Ki a szánalmasabb?????

2012. márc. 29. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már nem rosszindulatúan hozzáállni az emberekhez, hanem inkább elgondnolkodni azon, amit mondanak? Ha folyton támadsz, ne várd, hogy más majd osztozik a problémáidon.
2012. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!