Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan meríthetnék ihletet?

Honnan meríthetnék ihletet?

Figyelt kérdés

szeretek festeni akvarellt, de sosincs ötletem . Néha van és olyankor meg is csinálom( úgy, hogy anyáék kiakadnak milyen szép), de sokszor hónapikog nem tudok csinálni semmit, mert ami eszembe jut azt nincs hangulatom megfesteni, pedig szeretnék több remekművet készíteni.

Egyébként csak az egyszerű otthoni lap és festékes módszerre gondoljatok, szó sincs vászonról, meg nagy darab képekről.


2009. jún. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Járj kiállításokra, utazgass, vagy egyszerűen csak nézegess képeket, a lényeg, hogy minél többet láss, és találj valamit, ami igazán megragad. ;)
2009. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerinem nézegess különféle művészeti albumokat, amikben több korstilussal, festészetistilussal is megismerkedhetsz. Próbálj ki minél több technikát!
2009. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem az emberek inspirálnak. Beszélgetek új emberekkel. Vagy megnézek egy filmet, vagy utazok megismerem mások hogyan élnek.

Vagy becsukom a szemem és bevillannak képek...

De sokszor hónapokig nem megy nekem sem.

Máskor meg beleőrülök mert másodpercenként új ötleteim vannak és annyi idő alatt nem tudom megvalósítani.

2009. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fess más helyszinen,ne otthon.
2009. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!