Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miből, honnan meríthetnék egy...

Miből, honnan meríthetnék egy kis erőt, energiát, hogy továbblépjek, kilépjek ebből az élethelyzetemből?

Figyelt kérdés
Úgy érzem picit összetörtem..barataim mellettem vannak, de elég sok gond van itthon is, és a suliban is. Sokan nem tudják, hogy mi van velem, meg hogy miért vagyok ilyen vagy olyan, mert nem mutatom ki. Mindig mosolygok, nem mutattam soha ha valami fájt. De már nem bírom. Nem vagyok én erős, rendíthetetlen kőfal..Össze szeretném szedni magad, de nem tudom hol kezdjek. Kérlek segítsetek.
2011. febr. 24. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A megoldás benned van. Mi nem ebédelhetünk meg helyetted. ;) Vajon elég éhes vagy? :)
2011. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!