Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismeretlen emberek hogy...

Ismeretlen emberek hogy tudnak ilyen közvetlenek lenni egymással? Nekem miért nem megy?

Figyelt kérdés

Én nem tudok úgy összespanolni 1 perc alatt idegen emberekkel mint az ismerőseim. Ők simán puszilgatnak idegeneket,meg kb. 1 perc alatt országos cimborák lesznek. Most ez normális és én vagyok túl visszahúzódó, vagy pont ellenkezőleg?


lány


2012. márc. 29. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik csupan felszines cimbik egymassal. Ne hidd hogy 1perc alatt orszagos cimbik lesznek! A jo baratsaghoz idö kell, az sem art ha nagyabol megismerik egymast. Jo az ha nem puszilgatsz mindenkit aki havernak erzi magat. Legyel tartozkodo, de ne tulzottan.
2012. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A személyiségednek inkább az introvertált oldala erősebb. Ez furcsa lehet az extraverzió korában, de az a helyzet, hogy azok tényleg elég felszínes dolgok (most ez nem elítélés akar lenni, csak megállapítás). Az meg, hogy túl visszahúzódó lennél csak nézőpont kérdése, én nem mondanám, hogy túl visszahúzódó lennél, bár tényleg nehezebben barátkozol valószínűleg. Ez egy olyan kérdés, hogy itt nem működik a rossz vagy jó kategória, ez nem fekete vagy fehér alapon működik, értsd attól, hogy intro vagy még lehetnek extrovertált jegyei a személyiségednek.
2012. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek így "bratyizni" másokkal csak úgy. Valakivel vagy rendesen ismerkedem, és akkor idővel közelebb kerülünk egymáshoz, vagy pedig nem, de nem szoktam eljátszani senkivel se, hogy micsoda nagy cimbik vagyunk...

Nincs veled baj, csak ilyen kétszínű világban élünk.

2012. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nyáron voltam bulizni, összespanoltam pár rocker arccal, azóta egyszer nem dumáltunk, pedig akkor megöleltük egymást mint 2 legjobb span, igaz részegek voltunk..


sztem ne törekedj erre a felhőtlen "extrozmusra" mert semmi értelme, te ilyen vagy és nem kell neked felszínes kapcsolat, legalább is nem olyan szinten felszínes mint amire a népszerű emberek vágynak..

fogadd el a személyiséged, ez a legtöbb amit tehetsz a boldogulásodért, szerintem bizonyos mértékben meg tudjuk változtatni, de nem tudunk introvertáltból egyértelműen átváltani extrovertáltra


ez van:\

2012. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. első: nem is azon van a hangsúly ,hogy országos cimborák lesznek, inkább az zavar,hogy ők ilyen hamar összehaverkodnak mindenkivel.
2012. márc. 29. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Nekem sem megy, habár szerencsére így fiuk közt nem kell puszilozni. Viszont megfigyeltem, hogy pár haverommal egyszerre ismertünk meg egy pár lányt. Ők már minden találkozáskor megpuszilják egymást. Kicsit fura volt...főleg amikor jött a lányka, hogy adjon egy puszit...nem utasítottam el.

Amúgy, sajnos a lányokkal is ilyen nehezen ismerkedem. Ezt sajnálom a legjobban.

2012. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!