Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bunkó a legtöbb ember?...

Miért bunkó a legtöbb ember? Manapság már a tisztelet ismeretlen fogalom?

Figyelt kérdés

Egyre jobban irritál az emberek egymáshoz való hozzáállása.

Belefáradtam már abba,hogy én mindenkivel türelmes,tisztelettudó vagyok,nem nézek át senkin,de én nem ezt kapom cserébe.

Nagyon bántó tud lenni,amikor valamit szépen kérdezek valakitől és bunkó hangnemben válaszol vissza.Vagy a gúnyos,leszóló megjegyzések,amelyeket állítólag poénnak szánnak...

Az emberek többségével nem is lehet komolyan beszélni,mert átnéznek a másikon,nem tisztelik azt.Nincs bennük kedvesség és jóindulat.


Mit lehet ezzel csinálni?Hogyan kell az ilyen embereket kezelni?Hogyan viselkedjen az ember egy ilyen társadalomban?


2010. okt. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz rajtuk keresztrül.

Egy példa:

Bácsi áll(t) a metróban, az ajtónál.De nem azon az oldalon, ahol a leszállás volt.Előtte én, mellettem egy srác.Fülében ordított a zene.Bácsi szépen:Bocsánat le száll,....semmi reakció.(Hogy is lehetett volna, ha egyszer az ordító zenétől nem hallotta).Bácsi megint:bocsánat, szeretnék leszállni, arrébb menne, persze semmi.Mivel már állt a metró, bácsi szépen megfogta a vállát,(finomanés ellépett mellete.Mondjam hogy mi volt a srác reakciója, vagy kitalálod?

2010. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leütötte a bácsit?:O
2010. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi raszták békés nép vagyunk
2010. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért van ma ennyi bunkó ember,mert nincs aki megtanítsa őket a tiszteletre.A médiában sincs szó arról,hogy tisztelnünk kéne a másikat és szomorú,de a média tanítja a fiatalokat a szülők helyett.

Nem utolsó sorban a sok stressz miatt.

2010. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!