Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi lesz ennek a...

Nem tudom mi lesz ennek a vege, mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

19 eves fiu vagyok

fosulis es egyszeruen nincs eletem. 1 haverom van kb de o is csak amig suliban vagyunk. a gond alapvetoen nem ez, hanem konkretan nem birok senkit nem is akarok senkivel ismerkedni mindenki ellenszenves es teljesen remenytelennek latok mindent... h miert vagyok ilyen azt is tudom... 3 eve szerelmes voltam... ereztem h ez tobb mint barmi amit addig ereztem barki irant... csakhogy soha megcsak nem is beszelhettem vele, eselytelen volt mar a kezdettol fogva.. es 1,5 even keresztul orolt ez az erzes... teljese egyedul kellet atelnem...azota mintha meghalt volna bennem valami, egyszeruen nem erdekel semmi es kb senki... ami igen az meg teljesen elerhetetlennek tunik.

neha ramtor a jokedv es a barmit elerhetek erzes de nem sokaig tart.


nem tudom mi lesz ennek a vege, ugysem tudom senkinek atadni ami erzek, azt se tudom h miert itram ide...


2012. ápr. 2. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudtad lezárni magadban azt a szerelmet.

Én is rátaláltam a tökéletes nőre, de kevésnek bizonyultam, de nagyon sokáig szerelmes voltam bele ennek ellenére.

Ez az egész nem is fog elmúlni, amíg nem szeretsz bele valakibe, még ha csak egy hétre is, mert nem tudod elengedni azt a lányt.

Amúgy én sem csípem a sok korlátolt embert, egy barátom van, csak sajnos ritkán találkozunk.

2012. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!