Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régebben álmodtam ezt de máig...

Régebben álmodtam ezt de máig sem értem! Visszaterő álom!? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

az álmom az volt hogy az eggyik barátnőmmel el kellett mennünk egy temetőbe és meg kellett keresnünk egy ronda ember fejet.

a barátnőm azt mondta váljunk ketté hogy könnyebb legyen a keresés, én nem akartam de aztán ő már elindult a másik irányba.

szóval én is elindultam és odaértem egy írkőhöz és ott láttam rajta a meglehetősen ocsmány fejet.

majd láttam a barátnőmet egy óriási pókhálóba belegabajozódva. eszméletlen volt. egy siron lógott.

aztán láttam egy boszorkányt aki ott lebegett fehérben.

majd felébredtem mjdnemhogy sírva!!és a legrosszabb része hogy ez visszatérő álmom volt!

ÉS NEM NÉZTEM HORRORT!!!

Normális válaszokat légyszi! kiváncsi vagyok!

ráadásul a lány nem is állt közel hozzám csak jó barátom volt!???



2012. ápr. 4. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az embernek rémálmai vannak, az arra utal, hogy szorong valami miatt. Ez lehet akármi: tanulás, családi problémák, párkapcsolat, konfliktus valakivel... stb. Meg kell szüntetni azt a problémát, ami miatt szorongasz, és akkor megszűnnek a rémálmaid is.
2012. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A rémálmok soha nem múlnak el, legfeljebb nem mindig emlékszünk rájuk.

Azt mondanám, a rémálmok fontos lélektisztító álmok.

Úgy vélem, az a lány közelebb áll hozzád, mint gondolod.

2012. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álomban a sír/ sírkő egy olyan problémát jelképezhet, amit folyamatosan elhalasztasz ( lehetséges, hogy akár ez az oka, hogy az álom folyamatosan visszatér ), nyilván erről neked kell elmélkedned, hogy a felszínre engedd törni azokat a gondokat, amelyek benned vannak.


A fej a környezeted érzékelését, illetve a saját magadról alkotott képet szimbolizálhatja. Maga az ocsmányság és az undor olyan magaddal kapcsolatos szempontokat jelképezhet, amelyeket visszataszítónak találsz ( akár tudatalatt is ).

A pókháló azt jelképezheti, hogy a képességeidet nem használod fel teljesen, illetve azt, hogy adott problémát/ kötelességet/ feladatot elhanyagolsz.

2012. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!