Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a visszatérő álmok?! HELP!

Figyelt kérdés

2féle visszatérő álmom van:

1: A körülmények változóak-néha úgyanazok-,de mindig valami repülőgépszerencsétlenség(amit kívülről figyelek meg).Repülővel még amúgy nem utaztam,ha ez számít vmit is...A repcsi vagy lezuhan vagy még fent felrobban...

2: Közelgő zivatar,tornádó elől próbálok elmenekülni,elbújni vhova...Ez általában nem jön össze, vagy mielőtt összejönne,felébredek..Van hogy közben tudom, h csak álmodom,de nem tudok felébredni :/

Most ezek mit jelentenek?!


2011. nov. 29. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mindkettő valami szörnyűség, valami félelmetes. Szerintem a szorongásaidat fogalmazzák meg.

Sokat szorongsz?

2011. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen,elég sokat szorongok... Tudniillik az életem katasztrófa :(

De miért ezeket álmodom?

2011. nov. 29. 23:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert az álom szimbólunomka foglalja azt, amit belül megélsz.


Miért szorongsz ennyire, Te szegény?

2011. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
* szimbólumokba
2011. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs rendes melóm (csak alkalmi munkát kapok , azt is ritkán); suli levelezősként nehezen megy + családi (szülők -elvált fajták)problémásak,pénzügyi gondok. ilyesmiken szorongok. Szimbólumok? Miért pont ez a 2? Nem értem :(
2011. nov. 29. 23:42
 6/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú, lány?


Az a helyzet, hogy a problémák ott vannak, jönnek kéretlenül. Meg kell tanulnunk valahogy nem halálra szorongani magunkat rajta.


Hogy miért pont ezeket a szimbólumokat választja a lelked? Te mondd meg. Mi jut eszedbe róluk? Mihez tudod kötni?

Egy megfigyelés: a repülős katasztrófa nem veled történik, hanem másokkal. A tornádó pedig Téged fenyeget. Történtek nagy bajok valakivel a környezetedben, ami megjeszt, ami előhívja a szorongásaidat, a félelmeket a saját életedben?

2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
21éves lány vagyok...A környezetemben sok baj történik:régebben:szülők válása-pici koromban;mostanában volt vmi sokkoló dolog,ami lehet,h befolyásolhat :/ mit lehet tenni ezek ellen? Már szinte nem merek aludni :(((
2011. nov. 29. 23:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy valami sokkolt.

Hát, ha annyira szorongsz este, hogy úgy érzed, hangyák rágják a belső szerveidet, igyál egy citromfűteát, vagy vegyél be 2-3 Nervenpfleget. Ezzel az elalvást lehet támogatni.


Elmondod, milyen sokkoló dolog történt? Engem az hozott múltkor ilyen állapotba, hogy egy ismerős egyik pillanatról a másikra áttétes rákos lett.

2011. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valaki az én butaságom miatt velem együtt szörnyű helyzetbe került :/ Bár nem tudni ki a hibás az ügyben,de szerintem én nagyban benne vagyok :( Most próbálom vhogy jóvá tenni,csak reménytelennek tűnik a dolog :'(
2011. nov. 30. 00:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez az oldal teljesen anonim, nyugodtan elmondhatod, mi a baj, hátha tudunk valami okosat mondani! Azért bóklászunk itt, hogy segítsünk egymásnak!
2011. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!