Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek barátaim, egy...

Nincsenek barátaim, egy csődtömeg vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyképű, beképzelt és egoista voltam és emiatt elhagyott minden barátom...! Nem hajlandok beszélni velem, lenéznek és szánalmasnak taratank a mult miatt . MIt tehetnék , magányos vagyok és én ezt nme birom tovább... kérlek segitsetek a nyomoromon .


Előre is köszönoöm a válaszokat : Dóra L/14


2012. ápr. 6. 18:57
 1/8 anonim válasza:
2012. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is változtass a viselkedéseden, ez nagyon fontos!!!Az nagyon jó, hogy észrevetted és beismerted a hibáidat, ez nagyon jó,és arra is utal, hogy értelmes vagy!Próbálj odamenni a barátaidhoz és kérj bocsánatot tőlük mindenféle mentegetőzés nélkül.Ha nem tudsz személyesen bocsánatot kérni akkor írj egy levelet(egy hagyományos, papírra írt levelet és írd le az érzéseidet.Ha még így sem bocsátanak meg akkor hagyd őket inkább.Nagy a világ sok ember van még a világon.Ismerkedj új emberekkel, keress új barátokat legyél velük kedves és mindenekelőtt őszinte!Szurkolok neked!!:-)))
2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ <3 :)) Próbáklkozom :)
2012. ápr. 6. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs és leszarom,legyen már egy kis ön kritikád

nem kell minden hülyeséget elhinni amit a rád mondanak.

Majd lesznek fel a fejel még fiatal vagy.:D

2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__28..

11-kor még Kata voltál, most meg Dóra? Holnap mi leszel?

2012. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hah ez égés... Valami kamuzsák ez a kérdezö.
2012. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de tényleg, miért adtál meg másik nevet? ez engem is érdekel O.O

amúgy hogyha mostmár nem vagy az, akkor próbálj meg újra közeledni a volt barátaidhoz, észre fogják venni hogy megváltoztál.

és igen, senki sem szereti a beképzelt egoista ribiket.

2012. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicky28 válasza:
Ha annyira számít mások véleménye, akkor változtass a modorodon, majd ha úgy érzed készen állsz, akkor egyesével barátkozz össze a volt barátaiddal. Fő, hogy ne legyen más vele, mert akkor a mellette álló akár erősebb egyéniség lehet, és hallgat az előtte szólóra.
2012. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!