Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincsenek haverjaim!?

Nincsenek haverjaim!?

Figyelt kérdés
mármint vannak de sehova se lehet elmenni velük.Se buliba se Balatonra,sehova. mit csináljak?
2011. aug. 22. 15:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amúgy a suli meg utálom ahova járok
2011. aug. 22. 15:27
 2/14 A kérdező kommentje:
az osztálytársaim fele kocka másik fele meg bunkó paraszt .mit tudok tenni?
2011. aug. 22. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Levelezz a interneten másokkal.Nekem is van egy levelező társam és tök jól elvagyunk.Viszont az a személy se fogja pótolni számodra az IGAZ barátot.Mert vele lehet nem tudsz elmenni a Balatonra sőt sehova se. Hidd el megváltoznak a dolgok, majd csak találkozol új barátokkal is .

14/L

2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de korombelieket tényleg szinte csak olyanokat ismerek akik otthonülősök
2011. aug. 22. 16:08
 5/14 anonim ***** válasza:
A neten ismerkedés nem rossz ötlet, persze okosan kell csinálni. Regisztrálj Twitterre, ott szerintem tök jól lehet ismerkedni, aztán egy idő után már találkozni is... persze ezt nem kell elsietni, mert ebből akár károd is származhat ha érted mire gondolok:D
2011. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egyébként mennyi idős vagy?:)
2011. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
16/f :)
2011. aug. 22. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:

hátnekem van egy internetes barátnőm,majdhogynem legjobb barátnők vagyunk,naponta ilyen órákat beszéltünk,és ősszel fogunk találkozni^^

szóval szerintem is jó ötlet az internetes barátkozás,bár nekem ez a csaj eddig az egyetlen netes haverom,amúgy ő vett fel msn-re,mert látta valahol a címem.énmeg mondom okéé..gondoltam,hogy csak azért csinálta,hogy legyen eggyel több msnes ismerőse,úgysem fogunk beszélgetni,amúgy sincs semmilyen közös témánk..TÉVEDTEM!Hál' Istennek:D

2011. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jah,amúgy 14/L bocsi,ez lemaradt:$
2011. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az msn címet adhat valaki és felveszem:)

lehetőleg lány

2011. aug. 22. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!