Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok kiállni...

Miért nem tudok kiállni magamért? Miért vagyok puhány, gyáva, önbizalomhiányos? Mit tegyek ez ellen? 24/F

Figyelt kérdés
Nem tudom ez már betegség e. Túl udvarias, illedelmes vagyok.

2012. ápr. 8. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küzdősport...?
2012. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Nem mindig van ez így.
2012. ápr. 8. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De valahogy meg akarod változtatni magad

Kérdés külső vagy belső hatásra érheted-e el?

Ha olyan környezetbe kerülsz akkor az hat rád és formál is, szerintem...

2012. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon ülsz a fotelben és azt mondogatod magadnak "mostantól kemény leszek", az szerintem fog eredményre vezetni.


Nekem 3 unokatesóm 10+ éve karatézik, és ma azt mondom bárcsak én is így tettem volna, mert látom hogy Őket milyenné formálta az a Közösség, persze ehhez olyan Közösséget is kell találni...


Menj ki, verj meg valakit :D

2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem _nem_ fog
2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a probláma, hogy ugye berögzült már ez a "kedvesség", reflexszerűen, valahogy muszáj kibillenteni ebből az állapotból, hogy új reflexeid alakuljanak ki arra, hogyan viselkedsz adott helyzetekben...
2012. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is "ilyen" vagyok, kedves, barátságos, mosolygós, de ha baj van, (például buliban) akármennyit is ittam, vagy akármennyire is vagyok a buli rabja, ha a környezetemben bármi bajt észlelek, verekedés stb, rögtön ugrani szoktam. Sokan mondják, miértnem vágsz már be neki egyet? Kondizom, elég jó a fizikumom, de egy gond van velem, mégpedig, túl nyugodt, higgadt ember vagyok. Nagyon nehezen tudnak csak felhúzni... Nagyon nagyon kóstolgatnia kell valakinek, hogy úgy bepöccenjek, hogy nekiugrok... de akkor aztán Dzsihád. Áj ki magadért, szólj vissza, ha pedig neked ugranak, akkor védekezz, ne érdekeljen ki is az. Persze van egy mondás, miszerint szégyen a futás, de hasznos... Én is udvarias, kedves ember vagyok, de ha meg kell védenem magam, nem hagyom, hogy csak úgy agyonverjenek:D Meg aztán vannak emberek, akik ha sokat isznak, előadják, igazi énjüket. (Én ha iszom, még kedvesebb vagyok, már fáj... na xDD) Mindenkinek nekiesnek, ezek ki ha énnem, beállítottsságú, elég kicsiny intelligencia szinttel rendelkező emberek. Sajnos a mai világban, az erősebb kutya marad életben. A Körülményeiden változtathatsz, de önmagadon "SOHA". Legyél te is bunkó, aki úgy viselkedik veled, és nem érdemli meg, a barátságos közeledésed. Attól, még valódi önmagad lehetsz, csak nem mindenkinek, hanem aki megérdemli:) 20/F
2012. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Klaudia3721 ***** válasza:
100%
Nemértem hogy mibajod van ezzel.Tudod te hány nö vágyik ilyen pasira aki illedelmes és nem eröböl akar megoldani minden problémát??????ez nem puhányság nehogy azt hidd.valaki elhitette veled.legyen már önbizalmad.Hiddel ritka kincs vagy.add magad ne másokkal foglakozz :)
2012. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző:) ez még nekem is jól esett:) Szép napot neked!
2012. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek Klaudia3721-el.:) Ne változzatok meg! Olyan ritka manapság az olyan férfi mint ti! :) Olyan meg szerintem nincs , hogy túl illedelmes,udvarias valaki..:P :)
2012. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!