Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik énemre hallgassak,...

Melyik énemre hallgassak, egyáltalán melyik az igazi énem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig is bőbeszédű voltam és szerettem mások társaságát. De ez változott. Most már jól érzem magamat egyedűl a saját gondolataimmal elmerengve. Melyik az igazi énem? Sokszor hallottam hogy mint a kettő bennem van , de akkor melyik az erősebb énem? A beszédes vagy a csendes titokzatos? A másik kérdés , nekem annyira nem számítanak a barátok,. 1 ember van aki sokat számít nekem (mármint 1 barátnő) , de viszont , meg vagyok nélkülük is. Ez baj hogy nem érdekel ha nincs barátom vagy barátnőm?

2012. ápr. 9. 01:41
 1/2 Klaudia3721 ***** válasza:
Tudom miröl beszélsz.és aztmondom neked hogy ahogy idösebb leszel ugy fox változni és ezt el kell fogadnod.söt elmondom neked hogy nemsok ember szeret egyedül lenni mert fél a magánytól.tehát én ezt teljesen pozitivnak tartom én is így voltam vele.söt annyiféle korszakon mentem keresztül hogy még én se birtam követni a változásokat.mind a 2 éned te vag y ettöl ne félj.de a lényeg hogy ha jólérzed magad akkor magadat is adod.éslehet napról napra másleszel ez így helyes.sokszinü egyéniség vagy :)
2012. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs igazi éned, csak aktuális éned. társadalmilag előnyösebb ha nem vagy beforduló, de ami nem esik jól, úgyis éreztetni fogja, hogy az nem te vagy.
2012. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!