Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez hogy a jó életbe lehetséges...

Ez hogy a jó életbe lehetséges? Van egy túlsúlyos osztálytársam aki teljesen rendbe van-fejben- vidám, jókedvű, haverkodik egész nap?

Figyelt kérdés

és most jött össze a suliból vki sráccal


kajak ránézel a csajra és azt mondod hogy, vajon mi okozza hogy ennyire el van hízva? aztán megismered és kb irigykedsz a személyiségére, de kajak


én nem tudom mi lehet velem, de sokkal inkább elvárható lenne tőlem hogy magabiztos legyek mint tőle, de mégse, és 100% hogy a gondolataimmal vannak bajok- azt viszont nem tudom miért így "alakultam ki", míg ő meg úgy


egyszerűen nem értem, most már teljesen tisztává vált számomra, hogy a belső világunk számít, a külső látható világ az csak egy kis százalékát teszi ki az életünknek

de mégis annyira nehéz sokszor jóra gondolni, a jó dolgokra amik történnek velem, ha mellette sok rossz, ilyenekre gondolok hogy kevés barát --> folytonos rossz hangulat, vagy folytonos rossz hangulat miatt --> kevés barát , nem tudom....aztán nem jött össze a csajjal, nem léptem, most meg mással látom minden nap és tök szar az egész, végülis tökre jó hogy így alakult, mert ráébresztett, de akkor is önbizalomromboló

pff nagyon elkanyarodtam


szal mit tegyek? :D


vannak sikereim is, azokról most pont nem írtam..mert ezek csak átmenetileg hoznak boldogságot


18f



2012. ápr. 11. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit belezavarodtam mi is a kérdés? :D
2012. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de talán mert ő elfogadta magát olyannak amilyen és mert igy nem zavarja és boldog.. teljes értékű életet él :)
2012. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hogy lehet valaki fejben ennyire jókedvű, és rendben, egy ilyen probléma mellett hogy szinte széltében elférek benne

..akárhányszor néz a tükörbe látja, de egyszerűen nem gyengíti le és nem lesz szar kedvű


mi a titok? jó oké örülj annak ami jó és lépj át a felett ami szar, de ezt hogyan áááááá..nagyon kemény

2012. ápr. 11. 23:08
 4/8 anonim válasza:
Nem ismered azt a felfogást, hogy "belesz@rok nem érdekel!"?
2012. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és ezt mikor fogja az agyam felfogni hogy "leszarom, nemérdekel"


ha sok ember előtt kell beszélnem ,már akkor nehéz, és rámjön az izgulhatnék...


vagy cask ismételgessem magamba hogy "nemérdekeltek" és majd egyszer csak elhiszem?! :O

2012. ápr. 11. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

megmondom őszintén H Ü L Y E vagy

nem sértegetni szeretnélek csak közöltem a tényeket


fele annyit sem törődik vele hogy mások mit gondolnak mint te.

neki van ideje élvezni az életét míg te azzal törődsz hogy más mit csinál.

2012. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, csak a belső számít (pontosabban 90 %-ban az számít).

De azért nem jó, ha valaki túlsúlyos. Nem mások, hanem saját maga miatt. Én személy szerint úgy véle, ezt csak ideiglenese kell elfogadni, és minél előbb meg kell szabadulni a túlsúlytól (a pozitív gondolkodás ebben is sokat segít).

Olvass mindennap pozitív könyveket (a net tele van velük), és figyeld meg, hogy viselkednek a mindig vidám, magabiztos srácok, és azt próbáld utánozni. Ez segíteni fog.

2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

egyetlen szó: önbizalom :D

valószínűleg már sokkal régebb óta ilyen, és otthon is azt sulykolják bele, hogy jó ő így.

2012. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!