Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e, hogy földönkívüli...

Lehet-e, hogy földönkívüli vagyok valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Mármint úgy járok az emberek között, mintha teljesen idegenek lennének. Eddigi 23 évem alatt, nem találkoztam olyan emberrel, aki különösebben érdekelt volna. Csak helyenként akadt néhány, akikkel egyáltalán beszélő viszonyban voltam. És már egy ideje minden olyan távoli.

#elidegenedés #tragikomédia #megnevezhetetlen állapot #tragikomédia.
2012. ápr. 12. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Reptoid vagy :)
2012. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A helyzet az szerintem, hogy nem eléggé figyelsz kifele. Nem érdekel semmi, ami körülötted zajlik, mert lefoglalod saját magad.

Nos, ez nem jó, probálj meg jobba figyelni az emberekre.

2012. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudok figyelni az emberekre, csak a legtöbbjük nem érdekel. Elleneben mikor én beszéltem, arról ami érdekelt természetesen, kiröhögtek meg ignoráltak. Néha ez felbosszanott, de már egyre kevésbé érdekel. Főleg a középiskolai éveim alatt. Mostanság már tény, hogy szinte senkivel sem beszélek.
2012. ápr. 12. 14:50
 4/19 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Nézd meg, hogy van-e köldököd! :D

Viccet félretéve meg kell találni azt a helyet, környezetet és társaságot, ahol a veled hasonló felfogású és érdeklődésű emberek vannak. Macerás lesz, mivel az általad leírtak alapján mások számára elvontnak tűnő gondolataid vannak, de ha keresel, előbb-utóbb tuti találsz valakit, akivel szót tudsz érteni.

2012. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyesmik az életembe. De nem kell ugy venni, hogy az emberek akartak kizárni téged, hogy ők tettek ilyenné. Minden, ami veled történik, miattad és éerted történik. Azért lehettek olyaok az emberek veled, mert nem becsülted őket, te nem értetted őket (esetleg közeledni akartak volna és féreértetted).

Ezt meg kell értened, és ne törődj ebbe bele. Szerintem figyeled, lehet, de rosszul értelmezhetted az embereket.

22L

2012. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az kizárt dolog, mert nem tudom :)


Node: ez nem földönkívüliség. Bőven több, mint 10 évvel vagyok nálad öregebb, de sokszor éreztem hasonlóan magamat.

2012. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

mond kérlek, írd le hogy mi az ami téged tényleg, nagoyn érdekel és akkor talán meg tudjuk mondani hogy mi lehet a baj


sajnos suliba én is nehezen találom magam, túlságosan igényes vagyok(ami már egyáltalán nem normális), lejjebb kell adni és nem kell azt várni hogy bárki más is akarna olyan komoly barátságot mint te, és akk lesznek haverok rakatszámra, ha ezt nem fogadod el akk keresgélhetsz még egy pár évig, sok sikert :D

2012. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes előző. Amit te mondasz, hogy nem szabad elvárni, hogy mások közeledjenek, hogy felfigyeljenek rád. Te figyelj oda rájuk, közeledj hozzájuk, barátkozz, ezután minden jön magától.

Csak hozzáállás kérdése az egész :)

2012. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha lentebb adsz, csak felidegesítenek majd mások .. Szerintem ez hülyeség. Mindenesetre földönkívüli nem vagy :D
2012. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pszichopata még lehetsz :P
2012. ápr. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!