Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért társítja az UFO szót a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen azt látom (beleértve ezt az oldalt is), hogy UFO = földönkívüli, legalább is a szövegből ez jön le, hogy a kérdező / válaszoló ezt gondolja, pedig az UFO (Unidentified Flying Object) az azonosítatlan repülő tárgy angol rövidítése.


Régen sok ilyen jelenségekkel foglalkozó filmet néztem, de azért ennyire nem volt félre érthető.


2012. márc. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Félreérthető - az igekötő az ige előtt van, így egybeírjuk.
2012. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb esetben az idegenekre (vagyis tipikusan a csészealjra) használják. Az átlagember meg nem ért ennél mélyebben a témához, nem mindenki néz utána hogy ez egy rövidítés, csak annyit tudnak, hogy marslakók, csészealjak = ufó.
2012. márc. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert a "földönkívüli azonosítatlan lények" megnevezésnél kicsit rövidebb az hogy "UFÓK".

Sokan ezért használják így, többek közt én is, pedig mindig is tisztában voltam azzal amit leírtál és a jelentésével is.

2012. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondjam az emberek már tudják,hogy léteznek és repkednek is mert mexikóban lezuhant egy ilyen sz@r és látták is a csávot akinek sötét szemei voltak és nagy feje!!Szted a filmekben miért igy néznek ki?MErt már ismerik(;
2012. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!