Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ossze vagyok...

Mit tegyek? Ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Szval.

Azt ofo. Kiosztott egy lapot az osztalynevsorral es mondta,mindenkiirja le mi az a jo dolog amit gondolrola.

En az egyik csajhoz aztirtam,hogy ketszinu es indokoltam. Az ofo aztmondta csak o olvassa el.. de ost meg azzal jott kiosztja.. nem akarok senkit megbantani.. hiba vokt irni..vagy megse? Lehet masok is *ge*ictek*? Es ha ra jonnek enirtam? Kellemetlen lesz.. kialjak? Vagy mi?


2012. ápr. 14. 04:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha így írtad,ahogy a kérdésedet,senki nem fogja megérteni.
2012. ápr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár mindegy. Inkább azzal foglalkozz majd, hogy rólad mit írtak, ott is lehet 1-2 érdekes dolog.
2012. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Kaptál egy feladatot. Írd le hogy mi az a JÓ dolog amit gondolsz róla.

Valljuk be, elég nagy szemétség volt rosszat írni hisz nem véleményt kértek hanem JÓ dolgot.

Hogy kiderül-e? Őszintén, remélem hisz meg kell tanulnod vállalni tetteidért a felelősséget!


Ugyanakkor szerintem az osztályfőnököd csak összeírta amiket írtatok és azt osztja ki személyre szólóan.


Ja és máskor ne akarj ge.izni hanem ha kérnek valamit akkor azt tedd.

lehet hogy legközelebb komoly következménye lesz az ilyen szórakozásodnak...

2012. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállald magad és irjál helyesebben. Ezen két tanáccsal állok elő én most neked.
2012. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól tetted h leírtad mit gondolsz róla. És ne törödj vele ha kiderül! Nyugodtan állj ki az igazad mellett!
2012. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!