Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ítélik el azokat az...

Miért ítélik el azokat az embereket akik nem szeretnének tovább élni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Valószínű azért, mert a legtöbb ember sekélyes és korlátolt.
2012. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert ezek az emberek valószínüleg nem képesek élvezni az életet, képtelenek túllépni a saját korlátaikon
2012. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Előző válaszoló.Miért lesz valaki ilyen cinikus? Valami baj lehet az elméddel? Gúnyolódó izomagyú. Bizonyára igen okosnak hiszed magad.
2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert magadat megölni a legnagyobb önzőség! Ha megteszed, azzal egy életre lelkinyomorulttá tehetsz mindenkit, aki szeret téged.
2012. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet mindenki ennyire sztereotip? Mindenki az önzőségre aszociál egy ilyen kérdés hallatán? Ez elszomorító. Nem csoda, hogy itt tart a világ.

Ez vagy Magyarország 2012-ben. A kárhozottak országa.

Persze még jó, hogy ez nem a teljes paletta. Vannak azért még humán emberek, bár valószínű nem ezen az oldalon.

2012. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mi, ha nem önzőség? Azzal, ha megölöm magam semmibe veszem a családom és a környezetem érzéseit, csak a saját problémámra koncentrálok, az önsajnálatra, stb. Persze van amikor az ember olyan mélyponton van, hogy azt érzi könnyebb lenne feladni, én is éreztem már ilyet, sőt az elmúlt 2 hónapom olyan, hogy több kedvem lenne meghalni, mint bármi máshoz. De nem tehetem meg azokkal az emberekkel, akik aztán magukat hibáztatnák érte, vagy csak simán évekre depresszióba fulladnának. Ha valakit nem érdekel, hogy min menne keresztül a gyászoló anyukája, az mi ha nem önző?
2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de van akit nem szeretnek a szülei
2012. ápr. 19. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:
És senki más se? Mármint érted, nincs olyan ember akinek a halála (pláne ha magával végez) nem rázna meg senkit. Egyébként pedig mindenkit szeretnek a szülei. Akkor is, ha néha nem úgy tűnik.
2012. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha maga az illető nem tud szeretni? Van erre megoldás? Lehet ebből kiút? Számtalan csalódás és elutasítás után teljesen átértékelődnek a dolgok az emberben. Az nem semmi, amikor már szinte nincsenek érzéseid, teljesen üressé vált az életed.
2012. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem érdemes pszichológushoz fordulni, de legalábbis kipróbálni egy pszichodráma kört vagy ilyesmi. Az egy egészségtelen állapot. Ugyanakkor megintcsak azt kell mondjam, ha nem tudsz senkit szeretni akkor önző vagy. A szeretet sosem kér sosem vár el, a szeretet ad. A szeretet nem azon múlik, hogy kiérdemelték-e. Én azt is tudom szeretni, akiben csalódtam. Van erre egy nagyon jó idézet, csak nem tudom, hogy ide másoljam-e, mert úgy látom itt egy csomó depresszóra hajlamos ember, akinek ez az idézet nem arról szólna, hogy ő hogy szeressen, hanem hogy őt nem szereti így senki.
2012. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!